Визначено кращого швидкубера Черкащини у 2021 році

249

З 25 лютого до 12 березня Черкаським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проведено обласні змагання зі швидкубінгу серед учнівської та студентської молоді „Спритний кубик – 2021“. Участь у заході на всіх етапах взяли близько 60 осіб із закладів освіти всіх типів. Згідно з умовами проведення фінальний етап відбувався дистанційно.

Регламентом змагання передбачено виконання завдань із зібраного положення кубика Рубіка послідовно до 10 кольорових комбінацій за 3 хвилини.

Найкраще із завданням впорався Веніамін ЩЕРБАК, студент Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини, – І місце. Йому вдалося виконати всі завдання із неймовірною швидкістю – трохи менше 2 хвилин. (Відео знаходиться тут).

Зовсім трохи не вистачило до 10-ї комбінації Катерині ДУШЕЙКО, учениці Балаклеївського ліцею – закладу загальної середньої освіти ім. Є. Гуглі Балаклеївської сільської ради, яка посіла ІІ місце.

ІІІ місце зайняв Андрій СПІРІДОНОВ, учень державного навчального закладу „Канівське вище професійне училище“, який також виконав 9 комбінацій, але показав при цьому більший загальний ігровий час.

Черкаське відділення КФВС МОН України вітає призерів та бажає успіхів у майбутніх звитягах!

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів