Визначено переможців та призерів обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Шкільні ігри» 

118

Заклади загальної середньої освіти Миколаївської області у 2023-2024 начальному році брали активну участь у фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходах  Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Одним з наймаштабніших проєктів цього року – багатоступеневий   Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів та учениць «Шкільні ігри». 

Програму перших етапів проєкту заклади освіти та територіальні громади визначали самостійно, обласного етапу – проводили за регламентами Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

До програми обласного етапу Шкільних ігор увійшли змагання з видів спорту  (волейбол, баскетбол 3х3, футбол (великий, 8х8, 5х5), теніс настільний, шахи), які проводилися окремо у 7 зонах області, обласні етапи Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Козацький гарт» і «Cool Games» (І, ІІ, ІІІ дивізіони) та обласні онлайн-змагання «Вільні люди» із загальної фізичної підготовки (І, ІІ, ІІІ дивізіони).

За комплексним заліком обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць «Шкільні ігри» у 7 групах визначені збірні команди, які посіли І-ІІІ місця: 

Первомайський район, група 1:

І місце – Первомайської міської ради,

ІІ місце – Арбузинської селищної ради,

ІІІ місце – Кривоозерської селищної ради;

Первомайський район, група 2:

І місце – Мигіївської сільської ради,

ІІ місце – Благодатненської сільської ради,

ІІІ місце – Синюхино-Брідської сільської ради;

Вознесенський район, група 1:

І місце – Вознесенської міської ради,

ІІ місце – Южноукраїнської міської ради,

ІІІ місце – Веселинівської селищної ради;

Вознесенський район, група 2:

І місце – Єланецької селищної ради, 

ІІ місце – Олександрівської селищної ради,

ІІІ місце – Братської селищної ради;

Вознесенський район, група 3:

І місце – Дорошівської сільської ради, 

ІІ місце – Новомар’ївської сільської ради,

ІІІ місце – Мостівської сільської ради;

Баштанський район:

І місце – Новобузької міської ради,

ІІ місце – Володимирівської сільської ради,

ІІІ місце – Софіївської сільської ради;

Миколаївський район:

І місце – Новоодеської міської ради; 

ІІ місце – Чорноморської сільської ради; 

ІІІ місце – Березанської селищної ради.

Також в більшості обласних спортивних змагань та етапах Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів з неймовірною жагою до перемоги взяли участь команди Врадіївської, Ольшанської селищних рад, Кам’яномостівської, Бузької, Вільнозапорізької, Костянтинівської Сухоєланецької сільських рад.

Зазначимо, що до участі у перерахованих видах програми обласного етапу Шкільних ігор долучилися  заклади загальної середньої освіти 46 територіальних громад, до проведення І та ІІ етапів – 52 територіальних громад.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів