Визначились чемпіони і призери студентського Чемпіонату України з перетягування канату

195

17 грудня Київ приймав змагання Чемпіонату України серед студентів закладів вищої освіти з перетягування канату в приміщенні. Захід гостинно приймав Державний торговельно-економічний університет.

Не дивлячись на те, що відкриття змагань збіглося з початком повітряної тривоги і майже протягом всього заходу було відсутнім електропостачання, змагання відбулись успішно, з гарним настроєм і завзятістю до перемоги! Як і вся країна, учасники і суддівські бригади швидко пристосувалися до нових умов роботи під світлом прожекторів, що живилися генератором, і розпочали боротьбу за місця на п’єдесталі пошани.

Участь у змаганнях взяли студентські команди закладів вищої освіти Києва, Львова і Харкова, в підсумку 13 чоловічих і 4 жіночих команди.

Західний регіон нашої держави на змаганнях представляли 2 чоловічі і 2 жіночі команди Національної  академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, а східний – 2 чоловічі команди Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Честь столиці захищали 2 жіночі і 9 чоловічих команд, що представляли 6 ЗВО Києва: Київський військовий ліцей імені Івана Богуна, Національну академію Служби безпеки України, Військовий інститут телекомунікацій і інформатизації імені Героїв Крут, Національний авіаційний університет, Державний університет телекомунікацій і найбільше представництво команд (3 чоловічі і 2 жіночі) було у господарів майданчика, які є багаторазовими чемпіонами вже не лише України, а й Європи, – Державного торговельно-економічного університету – команди Atlants.

Під час урочистого відкриття заходу перед учасниками виступили і побажали успішних змагань і тихого дня запрошені почесні гості: заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Володимир Попко, начальник Київського міського відділення КФВС МОН Сергій Бобровник, завідувач кафедри фізичної культури ДТЕУ В’ячеслав Гамов, представник федерації Олександр Величко. Відкрив змагання президент Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату Володимир Киба.

Боротьба тривала напружена, на світло софітів навіть уваги не звертали. Команди змагалися за коловою системою, у чоловіків в двох підгрупах за вихід до фінальної частини змагань. За результатами змагань в підсумку місця між командами розподілились наступним чином.

У ЖІНОК: золото за командною Державного-торговельно економічного університету, срібло вибороли дівчата Національного авіаційного університету, бронзові нагороди у команди Національної  академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

У ЧОЛОВІКІВ: золоті і срібні нагороди вибороли студентські команди Atlants А і Atlants В Державного торговельно-економічного університету, а бронзові відзнаки отримали також студенти Національної  академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Щиро вітаємо всіх переможців і призерів змагань, їх наставників і бажаємо сил і натхнення для подальшого підкорення спортивних вершин і демонстрації високих спортивних результатів на міжнародній арені. Дякуємо організаторам і керівництву ДТЕУ та завідувачу кафедри фізичного виховання В’ячеславу Гамову за створення умов і проведену підготовку до проведення змагань.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів