Визначились фіналісти третьої зони ІІІ літньої Гімназіади України з футболу

868

18-19 травня 2021 року в місті Києві визначились фіналісти зональних змагань ІІІ літньої Гімназіади України з футболу серед дівчат та юнаків 2006-2007 рр.н.

Збірні дівочі команди Київської, Хмельницької, Чернігівської областей та м. Києва зіграли чотири гри на полі ВСП «Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного НУФВСУ», і у фінал потрапляють збірні команди Хмельницької і Чернігівської областей, а 3-4 місця в зоні розіграли команди м. Києва та Київської області за допомогою серії післяматчевих пенальті з рахунком 4:2 на користь збірної команди Київської області.

Збірні команди юнаків Київської, Чернівецької областей та м. Києва виборювали місця у фіналі на полі Київського національного торговельно-економічного університету, де у фінал потрапили спортсмени команди Київської області та м. Києва, а 3 місце дісталось збірній Чернівецької області.

Висловлюємо щирі слова вдячності за сприяння в проведенні зональних змагань ІІІ літньої Гімназіади України з футболу ректору КНТЕУ Анатолію Мазаракі та завідувачу кафедри фізичної культури КНТЕУ В’ячеславу Гамову, директору ВСП «ОФКІП НУФВСУ» Олександру Москаленку та заступнику директора з навчально-тренувальної роботи Олегу Орєхову.

До зустрічі на фіналі.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів