Визначились найкращі юнацькі команди ЗПТО столиці з настільного тенісу

1015

21 січня Вище професійне училище Національного авіаційного університету приймало змагання з настільного тенісу в програмі Спартакіади серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва 2019-2020 навчального року.

В змаганнях участь брали юнацькі команди, що представляли всі 23 заклади професійної освіти міста Києва. До складу кожної з них входило по три учня закладу освіти, що в командній боротьбі визначали найсильніші команди столиці.

За результатами командних зустрічей чемпіонами м.Києва серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти столиці стала команда юнаків з Київського вищого професійного училища залізничного транспорту, срібні призери змагань команда Київського професійного будівельного ліцею, а бронзові нагороди змагань вибороли юнаки з Київського професійного училища будівництва і архітектури. 

Всі призери і переможці змагань були нагороджені дипломами Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, а також медалями і кубками Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації.

Ми щиро вітаємо всіх призерів і переможців змагань з досягненими результатами і бажаємо подальших успіхів в обраному виді спорту. А також висловлюємо слова подяки адміністрації Вищого професійного училища Національного авіаційного університету та керівнику і працівникам фізичного виховання  ВПУ НАУ за організацію суддівства і проведення змагань на високому рівні.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів