Визначились переможці Чемпіонату України з пулу cеред студентів

1073

13 лютого завершився Чемпіонат України серед студентів з дисципліни «Пул 9-ка»,  який гостинно приймав Національний університет фізичного виховання і спорту України.

Участь в змаганнях чемпіонату взяли 28 студентів з 10 закладів вищої освіти, представлені 6 областями України. Під час відкриття змагань студентів привітали і побажали успішних виступів заступник Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Артамонов, проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету фізичного виховання і спорту України Ольга Борисова, головний тренер національної збірної команди України з пулу, МСМК Вікторія Нагорна.

За результатами змагань І місце посіла команда НУФВСУ (м. Київ) під керівництвом Вікторії Нагорної:

золоті нагороди вибороли серед жінок Любов Жигайлова, серед чоловіків Віталій Пацура, а В‘ячеслав Скворцов посів другу сходинку п‘єдесталу;

ІІ командне місце вибороли представники Тернопільської області: срібло команді принесли Юлія Малахова (Чертківський коледж ТНЕУ) та Михайло Петрушка (ТНПУ ім. Гнатюка),  що посіли бронзові місця серед жінок і чоловіків відповідно;

ІІІ командне місце за Хмельницькою областю, представниця якої Богдана Яцюк стала срібною призеркою змагань серед жінок.

Крім того, бронзу у змаганнях жінок виборола для команди Києва Богдана Соломка (НАОМА), а серед чоловіків ІІІ місце в залік Дніпропетровської області приніс Ілля Козлов (Університет А. Нобеля).

Вітаємо переможців і призерів змагань!

Висловлюємо щирі слова подяки керівництву Національного університету з фізичного виховання і спорту України за надання приміщення для проведення змагань.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів