Визначились переможці конкурсу «МОЯ СПОРТИВНА ЗИМА!»

232

Завершився конкурс фото-колажів в соціальній мережі Facebook, який проводився Донецьким обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України за сприянням відділення НОК України в Донецькій області. 

Цього разу цільовою аудиторією було обрано дітей шкільного віку (учнів 1-11 класів). Згідно умов конкурсу кожен бажаючий міг  зробити фото-колаж, в якому потрібно було розмістити декілька фотографій, на яких учасники конкурсу займаються зимовими видами спорту (хокей із шайбою, лижні перегони, фігурне катання і т.д. ) або руховою активністю на свіжому повітрі у зимовий період (катання на санчатах, лижах, сноубордах, ковзанах і т.д.) і надати роботу до оргкомітету.

Дякуємо Всім учасникам, було надіслано дуже багато робіт, всі роботи цікаві та яскраві. Нам приємно, що участь взяли діти всіх вікових категорій та з різних регіонів Донецької області.

На адресу організаторів було надіслано багато робіт, серед яких програма RANDOM.ORG обрала трійку переможців.

А саме: 

Костанда Андрій, ученик 3 класу, Нікольської гімназії «Софія»;

Олісневич Олександра, учениця 6 класу, Очеретинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

Дороніна Анастасія, учениця 4 класу, Лиманської ЗОШ №4.

Переможці найближчим часом отримають свої подарунки від Донецького обласного відділення КФВС МОН України та відділення НОК України в Донецькій області.

Будьте активними, долучайтеся до нашої сторінки в фейсбуці та беріть участь у нових конкурсах.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів