Визначились переможці конкурсу «Спорт – моє покликання!»

840

Завершився конкурс фото-колажів в соціальній мережі Facebook, який проводився Донецьким обласним відділення (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України спільно з відділенням Національного олімпійського комітету України в Донецькій області та кафедрою фізичного виховання і спорту Донбаської державної машинобудівної академії. 

Цього разу цільовою аудиторією було обрано тренерів з видів спорту, викладачів та вчителів фізичного виховання навчальних закладів. Згідно умов конкурсу кожен бажаючий міг  зробити фото-колаж, який презентує спортивну діяльність учасника, досягнення вихованців та мотивацію займатись улюбленою справою і надати роботу до оргкомітету. Також потрібно було додати опис роботи і розкрити, що саме мотивує і чому саме спорт є головною складовою їхнього життя.

Дякуємо Всім учасникам, було цікаво почути та побачити роботи людей, які полюбляють спорт та живуть ним. 

На адресу організаторів було надіслано майже 180 робіт, серед них програма RANDOM.ORG обрала трійку переможців. 

А саме: 

Жук Вікторія – вчитель фізичної культури Новогригорівської ЗОШ І-ІІ ступенів філії опорного закладу КЗ «Нікольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Якименка А.Д. Нікольської районної ради Донецької області»;

Башкіров Дмитро – вчитель фізичного виховання ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 10 ВЦА міста Торецьк Донецької області;

Онішкевич Оксана – вчитель фізичної культури комунального закладу “Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56 Маріупольської міської ради Донецької області”.

Переможці найближчим часом отримають свої подарунки від Донецького обласного відділення КФВС МОН України та відділення НОК України в Донецькій області.

Тим часом спортивне життя на карантині триває. Будьте активними та долучайтеся до нових конкурсів.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів