Визначились переможці конкурсу «Я починаю своє спортивне життя!»

924

Завершився конкурс фото-колажів в соціальній мережі Facebook, який проводився Донецьким обласним відділення (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України спільно з відділенням Національного олімпійського комітету України в Донецькій області та кафедрою фізичного виховання і спорту Донбаської державної машинобудівної академії. 

Цього разу цільовою аудиторією було обрано дітей дошкільного та молодшого шкільного віку (до 10 років включно). Згідно умов конкурсу кожен бажаючий міг  зробити фото-колаж, який показував як він або вона почали або починають своє спортивне життя (перші тренування, перші змагання, свої досягнення і т.д.). і надати роботу до оргкомітету. Також потрібно було додати опис роботи і розповісти, про що фото-колаж і як учасник почав свій шлях в спорті.

Дякуємо Всім учасникам, було надіслано дуже багато робіт, всі роботи цікаві та яскраві. Нам приємно, що участь взяли не тільки діти які вже відносно давно в спорті, так і діти які тільки починають свій спортивний шлях. 

На адресу організаторів було надіслано більше 270 робіт, серед них програма RANDOM.ORG обрала трійку переможців. 

А саме: 

  • Невмирич Макар, 8 років з міста Краматорськ;
  • Бохан Дмитро, 10 рокiв, з міста Мирноград;
  • Деканенко Микита, 9 років, з міста Торецьк.

Переможці найближчим часом отримають свої подарунки від Донецького обласного відділення КФВС МОН України та відділення НОК України в Донецькій області.

Тим часом спортивне життя на карантині триває. Будьте активними, долучайтеся до нашої сторінки в фейсбуці та беріть участь у нових конкурсах.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів