Визначились переможці онлайн-конкурсу малюнків «Спорт – це круто!»

10184

Завершився конкурс онлайн-конкурс дитячих малюнків присвячений
30-річчю створення Національного Олімпійського Комітету України:
«Спорт – це круто!».

Конкурс проводився в соціальній мережі Facebook Донецьким обласним відділення (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України спільно з відділенням Національного олімпійського комітету України в Донецькій області. 

В конкурсі могли взяти участь всі діти які вміють малювати та небайдужі до спорту. Згідно умов конкурсу потрібно було намалювати малюнок на спортивну тематику (бажано з виду спорту, яким захоплюєтесь чи займаєтесь) і вказати в ньому гасло «Спорт – це круто!» і надати роботу до оргкомітету.

Дякуємо Всім учасникам, було надіслано дуже багато цікавих, гарних та яскравих робіт. Нам приємно, що участь взяли діти всіх вікових категорій не тільки з Донецької області а й з інших регіонів України.

Особливо активними були учасники з міст Новогродівка, Покровськ, Добропілля, Білозерське та селищ Керменчик і Новодонецьке.  

На адресу організаторів було надіслано майже 200 робіт (в яких виконані умови конкурсу), серед них програмою RANDOM.ORG обрана трійка переможців.

А саме: 

  • Арутюнова Маргарита, 9 років, Гірницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17, 4 клас, м. Гірник;
  • Орловська Оксана, 9 років, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9, 3-Г клас, м. Покровськ;

– Соколік Софія, 10 років, Новогродівський ЗЗСО I-II ступенів № 9, 5 клас, м. Новогродівка.

Переможці найближчим часом отримають свої подарунки від Донецького обласного відділення КФВС МОН України та відділення НОК України в Донецькій області.

Тим часом спортивне життя на карантині триває. Будьте активними, долучайтеся до нашої сторінки в фейсбуці та беріть участь у нових конкурсах.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів