Визначились переможці Спортивних ігор України з волейболу серед студентів

1556

Волейболісти коледжів Львівщини вперше в історії стали переможцями Спортивних ігор України з волейболу серед студентів коледжів і технікумів, що днями завершились на Львівщині. У змаганнях серед студенток збірна команда Львівщини посіла друге загальнокомандне місце, також продемонструвавши найкращий результат за понад 10-ти річну історію Спортивних ігор України.

Щоб стати першими студентам Львівщини у фінальній зустрічі довелось декласувати професійну команду Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання та спорту з рахунком 2:0 (27:25 та 25:14). Третіми стали студенти Чернівецької області. До десятки кращих потрапили також студентські збірні Волинської, Сумської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Хмельницької та Тернопільської областей.

Дівчата зупинились за крок до перемоги, здобувши срібні нагороди ігор. Львів’янки поступились першим місцем збірній Івано-Франківської області та обійшли команду Волинської області, що стала третьою. На 4 – 11 місцях розташувались команди Рівненської, Дніпропетровської, Чернівецької, Тернопільської, Хмельницької, Харківської, Миколаївської та Сумської областей. 

Переможців та призерів змагань привітали та нагородили радник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Ігнатко, заступник директора департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Ігор Гайдук, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, заступниця голови постійної комісії культури, молодіжної політики та спорту Львівської міської ради Христина Паньків, президент Федерації волейболу Львівської області Володимир Левків, виконавчий директор Учнівської спортивної спілки Львівської області Михайло Цьона тощо.

“Львівщина поступово перетворюється в мекку українського волейболу, а збірні команди області серед школярів і студентів щороку піднімаються все вище і вище у всеукраїнських першостях. Переконаний, що перше і друге місця, – це чергова сходинка на шляху до вершини, яка ще попереду,” – прокоментував підсумок змагань голова оргкомітету Анатолій Ігнатович.

Нагадаємо, що змагання Спортивних ігор України серед студентів коледжів та технікумів відбувались на спортивних базах Технологічного коледжу Національного лісотехнічного університету України та Коледжу телекомунікацій та комп’ютерних технологій Національного університету “Львівська політехніка” відповідно до календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2019 рік. Організатор змагань – Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його Львівське обласне відділення.

Львівське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів