Визначились переможці та призери XVI літньої Універсіади України з тхеквондо (ВТФ)

712

15-16 травня  в спортивному комплексі «Олімп» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника пройшла XVI  літня Універсіада України з тхеквондо (ВТФ).

За підсумками змагань у командній першості серед регіонів чемпіонами стала збірна команда міста Києва (524 очки), срібними призерами – команда Харківської області (445 очок), бронзовими призерами – команда Одеської області (408 очок).

Переможцями та призерами індивідуальної першості  у своїх вагових категоріях у виді програми «Керугі» стали:

Юнаки – вагова категорія до 54 кг:

І місце – Кім Марсель (Херсонська область)

ІІ місце – Функіндорф Владислав (Харківська область)

ІІІ місце – Царук Дмитро (Рівненська область)

ІІІ місце – Ромах Богдан (Сумська область)

Юнаки – вагова категорія до 58 кг:

І місце – Мальченко Тарас (Запорізька область)

ІІ місце – Рахимі Рашид (Одеська область)

ІІІ місце – Николаїв Максим (Івано-Франківська область)

Юнаки – вагова категорія до 63 кг:

І місце – Тихонов Богдан (м. Київ)

ІІ місце – Дзанзава Дмитро (м. Київ)

ІІІ місце – Бятець Максим (м. Київ)

ІІІ місце – Пархоменко Богдан (м. Київ)

Юнаки – вагова категорія до 68 кг:

І місце – Маматов Олег (Хмельницька область)

ІІ місце – Світличний Олексій (Харківська область)

ІІІ місце – Поєдинок Ігор (Київська область)

ІІІ місце – Молодець Андрій (Київська область)

Юнаки – вагова категорія до 74 кг:

І місце – Єрко Владислав (м. Київ)

ІІ місце – Жупійов Микита (Харківська область)

ІІІ місце – Литовченко Микита (Харківська область)

ІІІ місце – Семанюк Віктор (Одеська область)

Юнаки – вагова категорія до 80 кг:

І місце – Костиневич Костянтин (Харківська область)

ІІ місце – Подвійний Артур (Івано-Франківська область)

ІІІ місце – Петрук Андрій (Хмельницька область)

Юнаки – вагова категорія до 87 кг:

І місце – Абузія Хамза (м. Київ)

ІІ місце – Кліщ Руслан (Івано-Франківська область)

ІІІ місце – Саадауі Мохаммед (Одеська область)

Юнаки – вагова категорія понад 87 кг:

І місце – Сологуб Андрій (м. Київ)

ІІ місце – Чорний Ярослав (Івано-Франківська область)

ІІІ місце – Ель Хамдучи Хамза ( Одеська  область)

ІІІ місце – Гладенький Володимир (Сумська область)

Дівчата – вагова категорія до 46 кг:

І місце – Долга Катерина (Одеська область)

ІІ місце – Ходак Каріна (Івано-Франківська область)

ІІІ місце – Лавська Анна (Сумська область)

ІІІ місце – Купневич Вікторія (Сумська область)

Дівчата – вагова категорія до 49 кг:

І місце – Даньшина Олександра (Харківська область)

ІІ місце – Ільчик Любава (Хмельницька область)

ІІІ місце – Брилко Єлизавета (м. Київ)

ІІІ місце – Семибратська Дарина (Харківська область)

Дівчата – вагова категорія до 53 кг:

І місце – Собко Вікторія (м. Київ)

ІІ місце – Саух Даря (Волинська область)

ІІІ місце – Кравець Анастасія (Сумська область)

Дівчата – вагова категорія до 57 кг:

І місце – Герасименко Аліса (м. Київ)

ІІ місце – Тимчук Валерія (Хмельницька область)

ІІІ місце – Тімонович Мар’яна (Сумська область)

Дівчата – вагова категорія до 62 кг:

І місце – Купріянова Кароліна (Харківська область)

ІІ місце – Баюн Юлія (Івано-Франківська область)

ІІІ місце – Предко Катерина (Івано-Франківська область)

ІІІ місце – Лопатюк Юлія (Рівненська область)

Дівчата – вагова категорія до 67 кг:

І місце – Ліпатова Юліана (Одеська область)

ІІ місце – Гамурар Юлія (Одеська область)

ІІІ місце – Чорна Ольга (Хмельницька область)

ІІІ місце – Поляк Анна (Рівненська область)

Дівчата – вагова категорія до 73 кг:

І місце – Піпоть Ірина (м. Київ)

ІІ місце – Імамалієва Анастасія (м. Київ)

ІІІ місце – Задорожня Анастасія (Харківська область)

ІІІ місце – Довалентинова Орина (Харківська область)

Дівчата – вагова категорія понад 73 кг:

І місце – Жила Євгенія (Запорізька область)

ІІ місце – Нарольська Влада (Хмельницька область)

ІІІ місце – Вітренко Ганна (Харківська область)

ІІІ місце – Лючкова Єлизавета (Харківська область)

Переможці та призери змагань у виді програми «Пумсе»:

-вільне особисте дівчата:

І місце – Коваль Мирослава (Дніпропетровська обл.)

ІІ місце – Савченко Анастасія ( Дніпропетровська обл.)

– вільне особисте юнаки:

І місце – Княжев Михайло ( Дніпропетровська обл.)

ІІ місце – Медвідь Єгор (м. Київ)

ІІІ місце – Седракян Артур ( Одеська обл.)

-традиційне особисте дівчата:

І місце – Коваль Мирослава (Дніпропетровська обл.)

ІІ місце – Курись Софія (Запорізька обл.)

ІІІ місце – Савченко Анастасія (Дніпропетровська обл.)

ІІІ місце – Саух Дар’я (Волинська обл.)

-традиційне особисте юнаки:

І місце – Медвідь Єгор ( м. Київ)

ІІ місце – Княжев Михайло ( Дніпропетровська обл.)

ІІІ місце – Рожко Михайло  ( Волинська обл.)

ІІІ місце – Седракян  Артур ( Одеська обл.)

Прес-служба КФС МОН

Коментарі

коментарів