Визначились переможці Універсіади України з регбі-7 серед дівчат

1732

Студентська збірна Львівської області виборола третє місце в XIV Універсіаді України з регбі-7 серед жіночих команд, що днями завершилась на Львівщині. Перше місце посіла команда м. Києва, а другими стали студентки, що навчаються у вишах Тернопільської області.

Загалом за звання кращої жіночої студентської регбійної команди змагалися 7 студентських команд України. Так, за підсумком обласних змагань у фінальну частину потрапили студентські збірні Харківської, Львівської, Тернопільської, Одеської, Сумської, Закарпатської областей та м. Київ. В свою чергу у складі збірної області Львівщину на змаганнях представляли спортсменки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Привітати та нагородити переможців змагань завітали радник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Антропов, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, президент Спортивного товариства студентів “Гарт” Богдан Юхницький, почесний президент регбійного клубу “Сокіл” Іван Ревко. З особливим натхненням спортсменки слухали вітання зірки галицького гумору Тараса Стадницького, який вручив учасницям змагань на згадку про Львів книжки львівських видавництв. Окрасою церемонії нагородження став феєричний виступ команди зі спортивної аеробіки Національного університету “Львівська політехніка” під керівництвом Олени Череповської.

“Регбі традиційно вважається травмонебезпечним видом спорту. Не є винятком жіноче регбі-7, тому під час усіх трьох днів змагань поруч із полем чергувала швидка, а за дівчатами на полі, окрім глядачів, спостерігали професійні лікарі. Хоча обійшлося без травм, а гострі атаки і інтрига до останнього хто ж буде чемпіоном, зробили змагання Універсіади не менш видовищними, ніж чемпіонати України з цього виду спорту,” – прокоментував проведення Універсіади України з регбі-7 серед жінок голова оргкомітету Анатолій Ігнатович.

Зазначимо, що змагання на Львівщині проводились відповідно до календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2019 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 22.12.2018 №1445. Організатори змагань – Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його Львівське обласне відділення, Студентська спортивна спілка України.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів