Визначились преможці ІІ Всеукраїнських пляжних ігор серед учнів «Beach Games» серед школярів

171

З 24 по 27 вересня 2021 року на спортивних аренах Центрального пляжу у м.Скадовськ Херсонської області відбулися ІІ Всеукраїнські пляжні ігри серед учнів «Beach Games» з волейболу пляжного, гандболу пляжного, футболу пляжного, боротьби пляжної, в яких прийняло участь 363 юнака та дівчини, 75 тренерів з 18 областей України.

За підсумками проведених змагань місця розподілились наступним чином:

Гандбол пляжний:

дівчата

1.Херсонська область

2.Дніпропетровська область

  1. Сумська область

4 Харківська область

5 Миколаївська область

Гандбол пляжний:

юнаки

1 Харківська область

2 Одеська область

3 Запорізька область

4 Волинська область

5 Миколаївська область

6 Сумська область

7 Львівська область

 Футбол пляжний

дівчата: 

  1. Полтавська область
  2. Одеська область
  3. Сумська область
  4. 4 Херсонська область

 Футбол пляжний

юнаки:

  1. Черкаська область
  2. Сумська область
  3. Київська область
  4. Миколаївська область

 Волейбол пляжний

Дівчата: 

  1. 1 місце Хмельницька область
  2. 2 місце Сумська область
  3. 3 місце Миколаївська область
  4. 4 місце Запорізька область
  5. 5 місце Харківська область
  6. 5 місце Херсонська область
  7. 7 місце Одеська область
  8. 7 місце Львівська область
  9. 9 місце Вінницька область
  10. 9 місце Кіровоградська область
  11. 9 місце Дніпропетровська область
  12. 9 місце Чернівецька область
  13. 13 місце Рівненська область
  14. 13 місце Київська область
  15. 13 місце Черкаська область
  16. 13 місце Полтавська область

 Волейбол пляжний

юнаки: 

  1. 1 місце Херсонська область
  2. 2 місце Одеська область
  3. 3 місце Львівська область
  4. 4. місце Миколаївська область
  5. 5 місце Вінницька область
  6. 5 місце Запорізька область
  7. 7 місце Кіровоградська область
  8. 7 місце Рівненська область
  9. 9 місце Харківська область
  10. 9 місце Дніпропетровська область
  11. 9 місце Полтавська область
  12. 9 місце Сумська область
  13. 13 місце Київська область
  14. 13 місце Чернівецька область

 Боротьба пляжна:

Приймало участь 6 областей:

Миколаївська, Полтавська, Чернігівська, Херсонська, Сумська, Одеська області

 Загальнокомандні місця: 

  1. Миколаївська область 6 очок,
  2. Полтавська область 3 очка,
  3. Одеська область 2 очка,
  4. Сумська область 1 очко
  5. Херсонська область 1 очко,
  6. Ченігівська область 1 очко.

 Дівчата:

 30 кг: 1.- Трофимчук Олександра –Миколаївська область,

  1. – Черепаха Вікторія – Херсонська область,
  2. –  Максимова Єва – Херсонська область.

35 кг: 1. – Голговська Юлія – Миколаївська область,

  1. – Доценко Богдана  – Чернігівська область,
  2. – Мариненко Таісія – Сумська область

40 кг: 1. – Мунтян Ірина – Миколаївська область,

  1. – Колесник Ганна – Чернігівська область,
  2. – Іванченко Варвара – Сумська область.

50 кг: 1.  – Сухоставець Дар*я  – Сумська область,

  1.   – Рудь Анастасія  – Сумська область,
  2. – Околович Таміла  – Миколаївська область.

50+    1. – Шуляк Діана  – Миколаївська область,

  1. – Кириченко Ірина – Миколаївська область,
  2. – Подоляка Каріна – Сумська область.

 Юнаки:

30 кг: 1. – Верищагін Назар – Херсонська область,

  1. – Тукачев Ілля –  Одеська область,

            3.- Соловйов Дмитро – Сумська область.

35 кг: 1.- Луговий Андрій – Полтавська область,

  1. – Руденко Олександр – Сумська область,
  2. –Поляруш Костянтин – Миколаївська область.

40 кг 1.- Пінті Євген – Одеська область,

  1. – Гроссу Остап – Сумська область,
  2. – Головко Ілля – Чернігівська область.
  3. – Харченко Назар – Чернігівська область.

45 кг – 1.- Волков Давид – Одеська область,

  1. – Карпенко Арсеній – Сумська область,

          3.-  Кашкалда Руслан – Полтавська область

          3.- Харченко богдан – Миколаївська область.

50 кг- 1. – Мартинович Олександр – Полтавська область,

           2.- Ткаченко Іван – Сумська область,

  1. – Химич Даніл – Херсонська область
  2. –Пигарєв Богдан  – Миколаївська область.

55 кг: 1.- Винник Владислав –Миколаївська область,

           2.- Духін Давід  – Херсонська область,

  1. –Агаєв Ренат – Херсонська область,

          3.- Чопар Віктор – Миколаївська область.

60 кг: 1.- Отрощенко Артем – Чернігівська область,

          2.- Найда Олексій – Сумська область,

          3.- Шарун Михайло  – Полтавська область.

60+ : 1. -Павлюк Андрій  – Одеська область,

          2.- Недайборщ Роман – Полтавська область,

          3.- Мордовець Іван – Сумська область,

  1. Саргісов Ельвін – Херсонська область.

Всі переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами, а команди – кубками.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

                  

Коментарі

коментарів