Визначились усі півфіналісти Всеукраїнського фіналу Cool Games

1629

У першій половині дня ми дізналися учасників другого групового етапу, а вже після обід у надвидовищних естафетах стали відомі й команди, які вже завтра вийдуть на майданчик СК «Меридіан» аби поборотися за звання чемпіона.

Сьогодні було все – і драматичні розв’язки, і неабияка інтрига у визначенні претендентів на півфінал, і, безумовно, повний спектр емоцій – від невимовної радості перемоги до сліз поразки. Другий груповий етап був просто фантастичним у всіх трьох вікових дивізіонах! Неабиякі пристрасті вирували на майданчику, де змагалася найстарші школярі. Усі викладалися на повну, бо їм дійсно було за що боротися, адже команда-переможець Гранд-фіналу вже цієї весни зможе поїхати у Грецію на міжнародні Educational Games.

На цій стадії турніру змагалось 10 команд, які були розподілені на дві групи. У півфінали потрапляли лише дві. Тож школярі діяли максимально сконцентровано та уважно. Згідно розкладу очних протистоянь, першими, хто вийшов у наступний тур стали представники Кіровоградської області. На шляху до перемоги вони перемогли опонентів з Луганської, Рівненської та Донецької області і лише одного разу поступилися представникам міста Києва. Здається, радість від їх виходу у наступний раунд можна було почути далеко за межами спортивного комплексу. І спортсмени, і їх учитель фізкультури ще довго обговорювали усі цікаві моменти естафет. А з нами ж вони поділилися першими емоціями

– Поки що мені бракує слів, щоб передати свої відчуття. Однозначно це радість, але присутнє й певне хвилювання, адже завтра буде ще тяжче. Я дуже вдячний організаторам за Cool Games. Гадаю подібний формат може стати чудовою альтернативою звичайним урокам фізкультури. Вони дуже цікаві дітям, незалежно від віку, адже в них присутній змагальний елемент, що змушує їх постійно вдосконалюватися. Крім того, вони зближують українців. Тут зібралось 25 регіонів і за ці кілька днів ми всі стали однією великою сім’єю, – не приховував своїх емоцій учитель фізкультури з Кропивницького Олег Білобабченко.

Його ж підопічні були трохи стриманішими, адже головна боротьба ще попереду, але кілька позитивних моментів вони відзначили:

  • Секрет перемог у тому, що ми дійсно команда. Навіть, якщо у нас і були помилки, ми намагаємось виправити їх разом. Якщо ви запитаєте, за рахунок чого ми збираємось перемагати, то це олімпійський спокій та… гарний відпочинок сьогодні. Ми посилено тренувалися до цих змагань і зараз головне відточити наші слабкі сторони. Cool Games такі змагання, в яких немає фаворитів. Усі мають рівні шанси, тому бажаю і нам, і нашим опонентам удачі і нехай переможе найсильніший.

А вже увечері стали відомі й інші колективи, які позмагаються за головні призи. Отже, півфінальні пари 1-го вікового дивізіону склали: місто Київ та Запорізька область, а в іншому зустрінуться Миколаївська та Волинська області. У другому дивізіоні позмагаються: Волинська обл. – Донецька обл. та Закарпатська обл. – Рівненська обл. У найстаршому дивізіоні наступні пари: Кіровоградська обл. – Дніпропетровська обл., м. Київ – Рівненська обл.

І на останок, ми вас можемо запевнити, якщо учасники півфіналів завтра покажуть усе, на що здатні, ви станете свідком незабутнього дійства. Тим більше, що у вас буде чудова нагода побачити все на власні очі, навіть, не виходячи з дому.

  • Завтра дуже відповідальний день, який підсумує всю нашу спільно виконану роботу, починаючи від проведення обласних відборів і закінчуючи проведенням Гранд-фіналу. Не хочу відкривати багато таємниць, але завтра на глядачів чекає грандіозне шоу за участю артистів, також самі ж спортсмени зможуть представити свій регіон, прочитавши вірш, проспівавши пісню чи виконавши танець. Крім того, буде забезпечена відеотрансляція нашого івенту. Тож ті українці, які ще не долучилися до нашого крутого руху, зможуть скласти перше враження, наскільки це спортивно, непередбачувано та драйвово, – розповів голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко.

Початок змагань о 10:30! Не пропустіть найкрутіший фінал Cool Games. Відеотрансляція на Youtube каналі КФВС MOН – та Фейсбуці

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів