Визначилися чемпіони літньої Універсіади України з боротьби

39

У Львові відбулися фінали ХІХ літньої Універсіади України з греко-римської та вільної боротьби. Змагання зібрали понад 200 спортсменів з 20 навчальних закладів з усієї України!

У боротьбі греко-римській переможцями командного заліку стали студенти Хмельницького національного університету. Друге місце посіли спортсмени з Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, третє – у борців Сумського державного університету.

У боротьбі вільній найкращі результати показали студенти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Гжицького. «Срібло» командного заліку у Хмельницького національного університету, «бронза» – у Львівського державного університету фізичної культури імені І. Боберського.