Визначилися призери ІІІ літньої Гімназіади України з тхеквондо (ВТФ)

439

13-15 травня в Івано-Франківську, в спортивному комплексі «Олімп» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника,  пройшла ІІІ літня Гімназіада України з тхеквондо (ВТФ). Участь взяли 394 спортсменів (у розділі «пумсе» – 120, у розділі «керугі» – 274) з 17 областей України.

За підсумками змагань у командній першості серед регіонів чемпіонами стала збірна команда Дніпропетровської області (1528 очок), срібними призерами – команда м. Києва (1439 очок), бронзовими призерами – команда Харківської області (621 очко).

Результати в особистій першості:

юніори 2004-2006 (юнаки) – 48 кг

I місце – Саіді Теймур (м. Київ)

II місце – Кравченко Тимофій (Київська обл.)

III місце – Маненков Максим (Запорізька обл.)

III місце – Бардаков Руслан (Харківська обл.)

юніори 2004-2006 (юнаки) – 55 кг

I місце – Юрко Олексій (м. Київ)

II місце – Степанюк Максим (Хмельницька обл.)

III місце – Красноголовец Іван (Київська обл.)

III місце – Мецгер Дмитро (Київська обл.)

юніори 2004-2006 (юнаки) – 63 кг

I місце – Мірзоєв Сімур (Миколаївська обл.)

II місце – Зеленко Владислав (м. Київ)

III місце – Банних Михайло (Дніпропетровська обл.)

III місце – Балака Артем (Київська обл.)

юніори 2004-2006 (юнаки) – 73 кг

I місце – Тарасенко Данило (м. Київ)

II місце – Беспятый Никита (Дніпропетровська обл.)

III місце – Янків Дмитро (Хмельницька обл.)

III місце – Жариков Марк (Дніпропетровська обл.)

юніори 2004-2006 (юнаки) – 73+ кг

I місце – Ліпатов Ілля (Одеська обл.)

II місце – Западнюк Микола (Запорізька обл.)

III місце – Шульжук Владислав (Рівненська обл.)

III місце – Єфімчук Максим (Рівненська обл.)

юніори 2004-2006 (дівчата) – 44 кг

I місце – Валкова Анна (Харківська обл.)

II місце – Пашнюк Катерина (Вінницька обл.)

III місце – Чорнуха Марія (Харківська обл.)

III місце – Пашнюк Анастасія (Вінницька обл.)

юніори 2004-2006 (дівчата ) – 49 кг

I місце – Хоменко Єкатерина (м. Київ)

II місце – Кебець Яна (Хмельницька обл.)

III місце – Валкова Софія (Харківська обл.)

III місце – Іванова Каріна (м. Київ)

юніори 2004-2006 (дівчата) – 55 кг

I місце – Костеневич Дар’я (Харківська обл.)

II місце – Романенко Марія (Хмельницька обл.)

III місце – Когут Ліна (Полтавська обл.)

III місце – Нам Діана (м. Київ)

юніори 2004-2006 (дівчата) – 63 кг

I місце – Куц Уляна (м. Київ)

II місце – Бабенко Анна (Дніпропетровська обл.)

III місце – Круш Діана (Запорізька обл.)

III місце – Нікітіна Каміла (Черкаська обл.)

юніори 2004-2006 (дівчата) – 63+кг

I місце – Кір’якова Крістіна (Івано-Франківська обл.)

II місце – Крайнова Маргарита (Харківська обл.)

III місце – Качай Вікторія (м. Київ)

III місце – Думина Марія (Дніпропетровська обл.)

кадети 2006-2008 (юнаки) – 33 кг

I місце – Тарханян Мартирос (Запорізька обл.)

II місце – Жаловага Єгор (Сумська обл.)

III місце – Булавін Микита (м. Київ)

III місце – Казновський Володимир (Одеська обл.)

кадети 2006-2008 (юнаки) – 37 кг

I місце – Баблонюк Данііл (Хмельницька обл.)

II місце – Тазенков Мар’ян (Дніпропетровська обл.)

III місце – Черепаха Сергій (Івано-Франківська обл.)

III місце – Гоголь Максим (Івано-Франківська обл.)

кадети 2006-2008 (юнаки) – 41 кг

I місце – Маненков Максим (Запорізька обл.)

II місце – Плешаков Максим (Дніпропетровська обл.)

III місце – Завалей Аким (Дніпропетровська обл.)

III місце – Рев’якин Ілья (Сумська обл.)

кадети 2006-2008 (юнаки) – 45 кг

I місце – Хаммерман Данило (м. Київ)

II місце – Брухнов Матвій (Хмельницька обл.)

III місце – Сугак Микита (Одеська обл.)

III місце – Плетньов Ілля (м. Київ)

кадети 2006-2008 (юнаки) – 49 кг

I місце – Зотов Єгор (Запорізька обл.)

II місце – Бардаков Руслан (Харківська обл.)

III місце – Мірзоєв Самір (Миколаївська обл.)

III місце – Пузаков Нікіта (Київська обл.)

кадети 2006-2008 (юнаки) – 53 кг

I місце – Майданюк Данііл (Хмельницька обл.)

II місце – Горбатюк Артем (Хмельницька обл.)

III місце – Кондратюк Олександр (Черкаська обл.)

III місце – Дрофа Ярослав (Дніпропетровська обл.)

кадети 2006-2008 (юнаки) – 57 кг

I місце – Павлюков Денис (м. Київ)

II місце – Сломов Никита (Миколаївська обл.)

III місце – Лукашук Єгор (Одеська обл.)

III місце – Павленко Кирило (Дніпропетровська обл.)

кадети 2006-2008 (юнаки) – 61 кг

I місце – Балака Артем (Київська обл.)

II місце – Лисенко Єгор (Дніпропетровська обл.)

III місце – Калініченко Богдан (м. Київ)

III місце – Гуріненко Андрій (м. Київ)

кадети 2006-2008 (дівчата) – 33 кг

I місце – Гуцалюк Вікторія (Київська обл.)

II місце – Склярова Дар’я (Сумська обл.)

III місце – Захаркіна Поліна (Сумська обл.)

кадети 2006-2008 (дівчата) – 37 кг

I місце – Редька Влада (Сумська обл.)

II місце – Грищенко Владислава (Дніпропетровська обл.)

III місце – Латті Анна (Рівненська обл.)

III місце – Костюк Ярина (Івано-Франківська обл.)

кадети 2006-2008 (дівчата) – 41 кг

I місце – Кривошей Валерія (Сумська обл.)

II місце – Старченко Таїсія (Харківська обл.)

III місце – Крамаренко Єлизавета (Київська обл.)

III місце – Чорнуха Марія (Харківська обл.)

кадети 2006-2008 (дівчата) – 44 кг

I місце – Гайворонська Анастасія (Сумська обл.)

II місце – Топчій Марія (м. Київ)

III місце – Єрмоленко Кіра (Херсонська обл.)

III місце – Удовиченко Валерія (Сумська обл.)

кадети 2006-2008 (дівчата) – 47 кг

I місце – Плахтій Софія (Харківська обл.)

II місце – Валкова Софія (Харківська обл.)

III місце – Бабій Євгенія (Хмельницька обл.)

III місце – Сидоренко Анастасія (Запорізька обл.)

кадети 2006-2008 (дівчата) – 51 кг

I місце – Павленко Аліса (Сумська обл.)

II місце – Ступак Катерина (Полтавська обл.)

III місце – Леонова Марія (Дніпропетровська обл.)

III місце – Кучина Вікторія (м. Київ)

кадети 2006-2008 (дівчата) – 55 кг

I місце – Костеневич Дар’я (Харківська обл.)

II місце – Романенко Марія (Хмельницька обл.)

III місце – Щербакова Елеонора (Дніпропетровська обл.)

III місце – Белей Діана (Івано-Франківська обл.)

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів