Визначилися призери ІІІ літньої Гімназіади з легкої атлетики

731

10-12 травня в Івано-Франківську пройшла ІІІ літня Гімназіада України з легкої атлетики. У змаганнях взяли учаcть 337 учнів (195 юнаків та 142 дівчини) з 17 областей України.

У командній першості серед регіонів чемпіонами представники столиці країни Києва (882 очки), срібними призерами – команда Сумської області (739 очок), а бронзу виборола команда Дніпропетровської області. Не обійшлося і без рекордів, зокрема, Валерія Шоломіцька (Волинська обл.) у змаганнях зі спортивної ходьби на 3000 м подолала дистанцію за 13:20.77, що є національним рекордом України у віковій категорії до 18 років. Другою до фінішу прийшла Соломія Діжак (Львівська обл.), а третьою – Катерина Толстушко (Волинська обл.). Хлопці у цій дисципліні змагалися на дистанції 5000 м і маємо такі результати: 1 місце – Едуард Кравченко (Сумська обл.), 2 місце – Едуард Муравський (Волинська обл.), 3 місце – Роман Горбачов (Хмельницька обл.)

У інших видах спорту юні спортсмени продемонстрували такі результати:

Метання молота 3 кг івчата)

1 місце – Валерія Дмитровська (м. Київ)

2 місце – Богдана Абальмаз (м. Київ)

3 місце – Марія Коваль (м. Київ)

Метання молота 5 кг наки)

1 місце – Володимир Мироняк (Івано-Франківська обл.)

2 місце – Артем Черкашин (Волинська обл.)

3 місце Артем Гамаш (м. Київ)

Стрибки у довжину івчата)

1 місце – Світлана Бойчук (м. Київ)

2  місце – Олександра Нестеренко (Полтавська обл.)

3 місце – Олександра Чернуха (Хмельницька обл.)

Стрибки у довжину наки)

1 місце – Нікіта Маслюк (Сумська обл.)

2 місце – Єремій Матвєєв (м. Київ)

3 місце – Данило Дубина (Дніпропетровська обл.)

Стрибки з жердиною серед дівчат:

І місце – Балховітіна Олбга (м. Київ)

Стрибки з жердиною (юнаки)

1 місце – Ілля Бобровник (м. Київ)

2 місце – Максим Марченко (м. Київ)

3 місце – Максим Зайналян (Волинська обл.)

Стрибки у висоту (дівчата)

1 місце – Ірина Безсметра (Полтавська обл.)

2 місце – Анастасія Волкова (Київська обл.)

2 місце – Марина Ковтунова (Донецька обл.)

Стрибки у висоту наки)

1 місце – Нікіта Ващук (м. Київ)

2 місце – Матвій Чауш (Тернопільська обл.)

3 місце – Олександр Кравчук (Волинська обл.)

Біг на 400 м івчата)

1 місце – Анна-Марія Хіміч (Львівська обл.)

2 місце – Наталія Бесідовська  (м. Київ)

3 місце – Ганна Якухно (м. Київ)

Біг на 400 м наки)

1 місце – Данило Полковников (Донецька обл.)

2 місце – Максим Романов (Сумська обл.)

3 місце – Єгор Миколаєнко (Рівненська обл.)

Штовхання ядра 3 кг івчата)

1 місце – Вікторія Соломенник (м. Київ)

2 місце – Анастасія Копильців (Івано-Франківська обл.)

3 місце – Марія Пономаренко (Дніпропетровська обл.)

Штовхання ядра 5 кг наки)

1 місце – Максим Лебедюк (Вінницька обл.)

2 місце – Юрій-Максим Студент (Івано-Франківська обл.)

3 місце – Олексій Навроцький (Тернопільська обл.)

Метання диска 1 кг івчата)

1 місце – Вікторія Соломенник (м. Київ)

2 місце – Марія Пономаренко (Дніпропетровська обл.)

3 місце – Катерина Новіченко (м. Київ)

Метання диска 1,5 кг наки)

1 місце – Микита Чалий (Дніпропетровська обл.)

2 місце – Олександр Титаренко (Сумська обл.)

3 місце – Денис Люблінський (Рівненська обл.)

Біг на 1500 м івчата) 

1 місце – Юлія Петрик (Волинська обл.)

2 місце – Софія Гордійчук (м. Київ)

3 місце – Вікторія Бондарєва (м. Київ)

Біг на 1500 м наки)

1 місце – Артем Ляшенко (Дніпропетровська обл.)

2 місце – Дмитро Бондар (Чернівецька обл.)

3 місце – Владислав Скочко (Полтавська обл.)

Біг на 100 м івчата)

1 місце – Діана Гончаренко (Сумська обл.)

2 місце – Ірина Бобровська (м. Київ)

3 місце – Владислав Шабан (Донецька обл.)

Біг на 100 м наки)

1 місце – Владислав Козяр (Хмельницька обл.)

2 місце – Олександр Бондар (Рівненська обл.)

3 місце – Давид Кулаковський (Полтавська обл.)

3 місце – Сергій Дубинець (Рівненська обл.)

Біг на 100 м івчата)

1 місце – Софія Чумак (Дніпропетровська обл.)

2 місце – Інна Рибалка (Сумська обл.)

3 місце – Вікторія Ковальчук (Львівська обл.)

Біг на 110 м наки)

1 місце – Артем Бернацький (Хмельницька обл.)

2 місце – Клим Сищенко (Дніпропетровська обл.)

3 місце – Данило Дубина (Дніпропетровська обл.)

Біг на 400 м івчата)

1 місце – Єлизавета Землянікіна (Сумська обл.)

2 місце – Олександр Кушіль Олександра  (Волинська обл.)

3 місце – Анастасія Єлістратова (Дніпропетровська обл.)

Біг на 400 м наки)

1 місце – Ігор Музика (Львівська обл.)

2 місце – Артем Бернацький (Хмельницька обл.)

3 місце – Данило Гузь (Полтавська обл.)

Біг на 3000 м (дівчата)

1 місце – Юлія Петрик (Волинська обл.)

2 місце – Софія Гордійчук (м. Київ)

3 місце – Катерина Причиніч (Волинська обл.)

Біг на 3000 м наки)

1 місце – Владислав Скочко (Полтавська обл.)

2 місце – Даниїл Дуб (Закарпатська обл.)

3 місце – Сергій Лісніченко (м. Київ)

Потрійний стрибок івчата)

1 місце – Чернуха Олександра (Хмельницька обл.)

2 місце – Дар’я Полянська (м. Київ)

3 місце – Вікторія Бабак (Дніпропетровська обл.)

Потрійний стрибок наки)

1 місце – Микита Нарольський (м. Київ)

2 місце – Ростислав Тищенко (Донецька обл.)

3 місце – Марко Терещук (Тернопільська обл.)

Біг на 800 м (дівчата)

1 місце – Вікторія Бондарєва (м. Київ)

2 місце – Поліна Науменко (м. Київ)

3 місце – Мілена Смоленська (Сумська обл.)

Біг на 800 м наки)

1 місце – Дмитро Бондар (Чернівецька обл.)

2 місце – Артем Ляшенко (Дніпропетровська обл.)

3 місце – Анатолій Бублик (Івано-Франківська обл.)

Біг на 2000 м івчата)

1 місце – Катерина Мурзанова (Дніпропетровська обл.)

2 місце – Катерина Прилепська (Київська обл.)

3 місце – Сніжана Генсіцька (Івано-Франківська обл.)

Біг на 2000 м наки)

1 місце – Андрій Тінкован (Миколаївська обл.)

2 місце – Максим Сердюк Максим (Сумська обл.)

3 місце – Денис Ференс (Хмельницька обл.)

Біг на 200 м івчата)

1 місце – Діана Гончаренко (Сумська обл.)

2 місце – Анна-Марія Хіміч (Львівська обл.)

3 місце – Владислава Шабан (Донецька обл.)

Біг на 200 м наки)

1 місце – Данило Полковников (Донецька обл.)

2 місце – Нікіта Маслюк (Сумська обл.)

3 місце –  Владислав Козяр Владислав (Хмельницька обл.)

Метання списа 500 гр івчата)

1 місце – Натадія Долішня-Спринська (Івано-Франківська обл.)

2 місце – Валерія Леляк (м. Київ)

3 місце – Анна Коваленко (Сумська обл.)

Метання списа 700 гр наки)

1 місце – Станіслав Клочко (м. Київ)

2 місце – Антон Нагорняк (Вінницька обл.)

3 місце – Іван Муха (Рівненська обл.)

Естафетний біг 100+200+300+400 м івчата) 

1 місце – м. Київ

2 місце – Сумська обл.

3 місце – Полтавська обл.

Естафетний біг 100+200+300+400 м наки)

1 місце – Львівська обл.

2 місце – Сумська обл.

3 місце – Рівненська обл.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів