Визначився бронзовий призер ХІХ літньої Універсіади Києва з волейболу серед чоловічих команд

151

ХІХ літня Універсіада м.Києва серед студентських команд закладів вищої освіти столиці тривала з листопада 2023 року. Студентські збірні команди змагались в підгрупах, 4 найкращі з них вийшли до фінальної частини змагань, де на них чекали чотири найкращі команди минулого сезону, щоб вступити в боротьбу за нагороди Універсіади сезону 2023-2024 навчального року. З 18 збірних команд закладів вищої освіти Києва, що брали участь в змаганнях Універсіади цього навчального року, до фінальної четвірки увійшли команди ДТЕУ, КПІ імені І.Сікорського, НУФВСУ і НУБІП України. Саме між ними будуть розіграні головні нагороди ХІХ Універсіади міста Києва серед чоловічих студентських команд. Фінальна гра Універсіади за 1 місце відбудеться вже цієї п’ятниці між командами НУФВСУ і НУБІП України.

24 квітня в Державному торговельно-економічному університеті зустрілись студентські збірні команди Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського» під керівництвом Томашевського Дмитра Володимировича і господарі майданчика збірна Державного торговельно-економічного університету (ДТЕУ), яку тренує Короп Михайло Юрійович, в матчі за бронзові нагороди ХІХ Універсіади Києва з волейболу.

З самого початку гри було видно, що команди грають на рівних. Різниця в рахунку рідко складала більше двох м’ячів, про що свідчив і рахунок в партіях. Перша закінчилась з рахунком 26:24 на користь господарів майданчика – команди ДТЕУ, в другій партії перевагу з рахунком 25:23 виборола команда КПІ ім.Ігоря Сікорського, в третій партії розрив став трохи відчутнішим 25:20 на користь КПІ. А ось вже в четвертій гравці Політеха, спіймавши кураж, перемогли зі значним відривом 25:15. Ітак, рахунок 3:1 і команда КПІ імені Ігоря Сікорського – бронзовий призер змагань Універсіади Києва! Вітаємо команду!

Не дивлячись на дух суперництва, в залі панувала дружня і позитивна атмосфера. Члени команди дуже підтримували один одного і вболівали зі скам’ї запасних  голосними кричалками і оплесками.

Нагородження призерів змагань провели начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник та начальник навчально-спортивного відділу КМВ КФВС МОН Оксана В’яла.

Щиро дякуємо тренерам команд за їх роботу і підготовку команд, вітаємо команди з завершенням змагань Універсіади, Київській федерації волейболу за забезпечення суддівства змагань! Дякуємо завжди гостинному Державному торговельно-економічному університету за можливість проводити студентські заходи і змагання міського рівня на їх базі! Дякуємо Захисникам України за те, що взагалі маємо можливість займатися улюбленою справою і продовжувати роботу, а студенти навчатися і тренуватися, покращуючи свою фізичну підготовку!

Слава Україні і її Героям!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів