Визначився переможець фіналу Першої ліги Чемпіонату Миколаївської області з футболу серед юнаків

1301

5 червня, на стадіоні в парку «Перемога» відбувся фінал Першої ліги Чемпіонату Миколаївської області серед старших юнаків (2003-2004 рр.н.).

Нагадаємо, що груповий етап чемпіонату проходив у двох зонах: «Північ» і «Південь», і кращі дві команди кожної, якими стали «Укр-Нива» (Березанка), ДЮСШ (Братське), ДЮСШ (Доманівка) і МДЮСШ (Новий Буг ), мірялися силами в фіналі. Півфінальні матчі відразу задали темп ігрового дня: команди кинулися в атаку, демонструючи результативність. «Укр-Нива» впевнено обіграла однолітків з Доманівки з рахунком 4:1, а ось юнаки з ДЮСШ (Братське) лише один м’яч поступилися команді Нового Бугу, завершивши поєдинок з рахунком 1:2.

Таким чином, за бронзові медалі чемпіонату боролися ДЮСШ (Братське) і ДЮСШ (Доманівка). Доманівський футболісти підтвердили звання лідерів Першої ліги «північної» зони, «всуху» обігравши суперника з рахунком 3:0.

А ось заключна гра фіналу між командами «Укр-Нива» і МДЮСШ (Новий Буг) вийшла інтригуючою. Матч завершився з мінімальною перевагою МДЮСШ (Новий Буг) – 2:1, що принесло колективу золоті медалі першості області.

1 місце – МДЮСШ (Новий Буг);

2 місце – «Укр-Нива» (Березанка);

3 місце – ДЮСШ (Доманівка);

4 місце – ДЮСШ (Братське).

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів