Визначився переможець першості Васильківського району з волейболу

1577

20 березня в спортивному залі ОНЗ Гребінківський НВК відбувся фінал першості Васильківського району серед збірних команд дівчат 7-9 класів загальноосвітніх шкіл Васильківського району, який організувала і провела районна дитячо-юнацька спортивна школа та сектор молоді та спорту відділу освіти Васильківської РДА.

В фіналі приймали участь шість команд, які стали переможцями зональних змагань з волейболу серед команд дівчат. Команди були поділені на дві групи де змагання пройшли по коловій системі, а потім відбулись стикові матчі.

В грі за третє місце зустрілись команди НВК «Ковалівська гімназія» та Митницького НВК. В напруженій спортивній перемогу та бронзові медалі вибороли дівчата з Митниці.

В головному фіналі боролися команди Плесецької ЗОШ та Лосятинської ЗОШ. Жодна з команд не хотіла поступатись в боротьбі за золото, але більш успішними та наполегливими були дівчата з Лосятинської ЗОШ, вони і вибороли перше місце та золоті медалі першості Васильківського району. Підсумкова таблиця фінальної стадії змагань має такий вигляд:

1 місце – Лосятинська ЗОШ (тренер Крот О.В.);

2 місце – Плесецька ЗОШ (тренер Фоя М.Ф.);

3 місце – Митницький НВК (тренер Довгий Я.О.);

4 місце – НВК «Ковалівська гімназія»;

5 місце – Іваковичівський НВК;

6 місце – Данилівська ЗОШ.

Команди призери змагань отримали кубки, медалі та грамоти. Нагородження проводили завідуючий сектором молоді та спорту Фещенко Г.Ю та методист ВР ДЮСШ Кучма В.М.

Вітаємо всіх переможців і призерів!

Київське обласне відділення КФВС МОН

Коментарі

коментарів