XV чемпіонат України серед студенів з гирьового спорту за правилами ФГСУ 

108

24 лютого у спортивному корпусі Національного медичного університету імені О. О. Богомольця відбувся ювілейний XV чемпіонат України серед студентів з гирьового спорту за правилами ФГСУ.

Відкриття змагань провели начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Сергій Бобровник та президент Федерації гирьового спорту України, суддя міжнародного класу – Юрій Щербина.

Перед відкриттям змагань урочисто підняли прапор України під супровід Гімну України, який виконала під власний акомпанемент на бандурі керівник самодіяльного колективу НМУ імені О. О. Богомольця Богуслава Салівончик. Почесне право підняття прапору було доручено Заслуженим майстрам спорту України з гирьового спорту – Роману Михальчуку, Валентину Бондаренку і Андрію Мартишко. Також в цей сумний для України день – друга річниця повномасштабного вторгнення, всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих Захисників України.

Перед початком змагань учасників підтримали запальним виступом чарівні дівчата «Medical Cheerleading Team» (художній керівник, доцент кафедри фізичного виховання і здоров’я НМУ імені О. О. Богомольця Лариса Пустолякова).

У змаганнях взяли участь 6 команд закладів вищої освіти – Національна академія внутрішніх справ, Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника та Івано-Франківський національний медичний університет.

Боротьба на помостах була напруженою, учасники так завзято змагались і не поступались один одному у силі, що в деяких випадках доводилось проводити повторне зважування для визначення переможця у  певній ваговій категорії.

І в результаті напружених виступів головні нагороди – І місце виборола команда  господарів – НМУ імені О. О. Богомольця, ІІ місце – команда Івано-Франківського Національного медичного університету, ІІІ місце – потужна команда Національної академії внутрішніх справ.

Вітаємо переможців з вдалими виступами та бажаємо подальших успіхів на змаганнях.

Висловлюємо слова вдячності Федерації гирьового спорту України за розвиток та популяризацію гирьового спорту серед студентської та учнівської молоді, ректору НМУ ім. О. О. Богомольця, професору Кучину Юрію Леонідовичу та кафедрі фізичного виховання і здоров’я, яку очолює Щербина Юрій Володимирович за підтримку спортивних традицій в медичному університеті і надання спортивного комплексу для проведення спортивних заходів.

 Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів