XV Спартакіада серед спеціальних ЗЗСО з міні-волейболу пройшла на Волині

1451

10 квітня 2019 року на спортивному комплексі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні відбулась XV Спартакіада Волині серед спеціальних закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування з міні-волейболу серед юнаків і дівчат, у якій взяли участь понад 100 школярів.

Під час урочистого відкриття XV Спартакіади учасників та їх вчителів привітали в. о. начальника Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Манахін, заступник голови відділення НОК України Павло Боснюк, представники федерації волейболу Волині.

Змагання відбувались у цікавій і захоплюючій боротьбі.

Уміння і навички, знання правил змагань отримані на уроках фізичної культури та шкільних секціях учасники в повній мірі використовували на спортивному майданчику.

За підсумками змагань найрезультативнішими командами стали: серед дівчат учні Головненської спеціальної ЗОШ – інтернату «ЦСПП» Любомльського району – I місце, Затурцівської спеціальної ЗОШ – інтернату «ЦСПП», Локачинського району – II місце, Заболоттівської спеціальної ЗОШ – інтернату Ратнівського району – III місце; серед юнаків перемогу вибороли вихованці Заболоттівської спеціальної ЗОШ – інтернату Ратнівського району, друге і третє місця посіли відповідно школярі Затурцівської спеціальної ЗОШ – інтернату «ЦСПП» Локачинського району та Липлянської спеціальної ЗОШ – інтернату Ківерцівського району.

 

Всі переможці і призери XV Спартакіади Волині отримали грамоти від організаторів заходу – Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та відділення НОК України у Волинській області.

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН

Коментарі

коментарів