XV Вебінар Національного олімпійського комітету України: Відновлення та підходи до профілактики стомлення у спорті

209

10 листопада співробітники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України прийняли участь у черговому вебінарі Національного олімпійського комітету України, які тривають впродовж цього року.

Тема сьогоднішнього вебінару, в якому взяли участь близько 450 осіб,  «Відновлення та підходи до профілактики стомлення в спорті», яку висвітила Гуніна Лариса Михайлівна – доктор біологічних наук, старший дослідник, заступник директора Навчально-наукового олімпійського інституту Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Впродовж вебінару Лариса Михайлівна детально висвітила дану тему, розповіла про безліч інструментів, принципів та основ, які використовуються під час профілактики стомлення в спорті. Були розкриті принципи спортивного фізіолога, питання щодо відновлення організму після тренувальних занять, умови, які сприяють природному прискоренню процесів відновленню після спортивних навантажень. Була приділена увага користі та шкоді харчових добавок, вітамінних та антиоксидантних комплексів для спортсменів, їх вплив на імунну і гормональну систему, та харчових добавок, що мають відновлювальну спрямованість.

Загалом вебінар був цікавим. Дуже багато корисної інформації, яка безумовно буде корисною, в першу чергу, тренерам та спортсменам, а також спортивним лікарям, фармакологам та нутриціологам.

Щиро вдячні за можливість долучитися до обговорення таких важливих та корисних питань.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів