XVIII Спортивні ігри школярів Волині визначили найкращих

553

З метою стимулювання розвитку фізичної культури і спорту, зокрема гандболу, серед учнів ЗЗСО з 17 по 18 квітня у смт Маневичі в спорткомплексі місцевої ДЮСШ відбулися XVIII Спортивні ігри школярів Волині з гандболу серед юнаків 2004 р.н. і молодші.

У заході взяли участь команди закладів загальної середньої освіти, переможці відбіркових етапів у міських, селищних і сільських громадах.

Під час урочистого відкриття змагань, учасників та їх наставників привітали начальник гуманітарного відділу Маневицької селищної ради Руслан Клімчук та начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Олександр Манахін.

Вони наголосили що такі заходи сприяють покращенню показників стану фізичної підготовленості учнів, дають можливість набувати навички здорового способу життя як складової збереження і зміцнення здоров’я та успішної соціалізації у сучасному середовищі.

За підсумками двох ігрових днів перемогу вибороли школярі Нововолинської міської, друге і третє місця посіли учні ЗЗСО Маневицької селищної, Камінь-Каширської міської територіальних громад.

Переможці і призери змагань нагородженні кубками та грамотами Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 

Коментарі

коментарів