Як правильно здійснювати бухгалтерський облік основних засобів

1713

Саме так звучала тема чергового вебінару КФВС МОН України. Учасниками он-лайн конференції стали 35 працівників філій Комітету з усіх регіонів країни, а проводила її начальник відділу бухгалтерського обліку КФВС МОН Ірина Завівалко.

Вже з перших хвилин семінару стало зрозуміло, що тема є надто актуальною, особливо в умовах карантину. Протягом обговорення були розглянуті найважливіші аспекти обліку основних засобів, починаючи від отримання чи їх створення і закінчуючи вибуттям. Також слухачі дізналися, як правильно вести картку обліку. Найактивніша дискусія розпочалася, коли пані Ірина Завівалко торкнулася теми нарахування амортизації основних засобів у період карантину. І, як стало відомо, норми бухгалтерських стандартів, як національних, так і міжнародних, не передбачають припинення амортизації у разі тимчасової зупинки госпдіяльності підприємства. Тому бухгалтерську амортизацію потрібно продовжувати нараховувати і в період карантину.

У свою чергу, нагадаємо, що усі матеріали щодо попередніх он-лайн конференцій ви завжди можете знайти на сайті КФВС МОН України або ж поставити питання безпосередньо фахівцям комітету.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів