Є медаль! Українські спортсмени здобули першу нагороду на ХХХІ Всесвітній зимовій Універсіаді

553

Першу медаль для України на Всесвітній зимовій Універсіаді в Лейк-Плесіді (США) вибороли біатлоністи Юлія Городна з Чернігівського інституту інформації бізнесу і права та Степан Кінаш з Харківської державної академії фізичної культури!

Вони стали бронзовими призерами в одиночній змішаній естафеті. Навіть попри штрафне коло, вперед вони пропустили лише команди з Чехії та Франції.

Вітаємо медалістів!!!

На змаганнях у гірськолижній комбінації нашій Анастасії Шепіленко, на жаль, не вдалося здобути нагороду. Вона була четвертою після першої дисципліни, а ось у слаломі показала 16-й час. За сумарним часом в українки – 12-те місце.

Катерина Шепіленко у завершила змагання 24-м результатом.

Перше місце тут в іспанки, друге – у француженки, третє – в німкені.

Студентська збірна України з хокею провела фантастичний поєдинок на Всесвітній Універсіаді-2023. Українці розгромили Швецію з рахунком 12:2, і тим самим здобули першу перемогу на груповому етапі.

Україна – Швеція – 12:2 (4:2, 3:0, 5:0).

Шайби українців: 1:0 – М. Сімчук, 2:0 – Ружніков,  3:0 – Бородай, 4:0 – Целогородцев, 5:2 – Кривошапкін, 6:2 – Грабовецький, 7:2 – Мазур, 8:2 – М. Сімчук, 9:2 – Целогородцев, 10:2 – Мазур, 11:2 – Ступак, 12:2 – Григор’єв.

Після цієї звитяги українці значно поліпшили своє турнірне становище. І тепер є претендентами на місце у півфіналі турніру. Збірна України після трьох матчів має чотири очки. Наступний поєдинок підопічні Вадима Шахрайчука зіграють проти Японії 19 січня о 3:00 за київським часом.

А сьогодні, 17 січня, на Всесвітній зимовій Універсіаді українці змагатимуться у трьох видах спорту:

Лижне двоборство. У командному спринті під синьо-жовтим прапором вийдуть Мазурчук Дмитро, Шумбарець Олександр та Гребенюк Віталій. Змагання розпочнуться о 21:00.

Гірські лижі. Шепіленко Катерина, Шепіленко Анастасія та Мацола Анастасія продовжать свої виступи на Універсіаді у змаганнях з гігантського слалому. Дівчата почнуть підкорювати схили з 16:30.

Лижні гонки. Індивідуальною класичною гонкою продовжать змагання лижники. Чоловіки долатимуть дистанцію у 10 кілометрів, жінки – у двічі коротшу. Початок о 16:05. Україну представлятимуть: