Є перша медаль Універсіади!

1729

На Універсіаді в Неаполі (Італія) було розіграно перші комплекти нагород. Приємно, що на п’єдестал пошани піднялася і наша спортсменка. Студентка Чорноморського національного університету імені Петра Могили Ганна Антикало (-70 кг) виграла бронзову медаль у змаганнях з дзюдо. У фіналі спортсменка з Миколаєва перемогла представницю Білорусі Вікторію Новікову.

Цього ж дня виступали й наші баскетбольні команди. Жіночій збірній, поки що не вдається перемогти. Українки поступилися команді Чехії в другому матчі групового етапу – 36:71.

Уже в стартовій 10-хвилинці суперниці приголомшили українок перевагою в 17 очок. Надалі хід поєдинку не змінювався. Найрезультативнішою в складі нашої збірної стала Олена Бойко – 11 очок. Це вже друга поразка нашої команди. Напередодні в стартовому поєдинку вона поступилася Японії (48:63). Завтра у заключному матчі групового етапу дівчата зіграють зі збірноюУгорщини.

А ось дебют чоловічої збірної на Універсіаді видався на славу. У стартовому поєдинку підопічні Віталія Степановського не залишила жодних шансів китайській збірній – 115:64. Найкращим у нашій команді став Вадим Прокопенко – 22 очка. Завтра на хлопців чекає надскладне випробування, адже суперником синьо-жовтих стануть срібні призери минулої Універсіади –  баскетболісти з США.

Трохи не вистачило аби поборотися за нагороди змагань з фехтування на шпагах студентці Київського університету імені Грінченка Владі Харьковій. У чвертьфіналі українка поступилася майбутній чемпіонці француженці Александрі Луї Марі.

Завтра на вболівальників чекають фінали у змаганнях зі стрибків у воду, фехтуванні, плаванні, спортивній гімнастиці та дзюдо. Також матчі зіграють баскетбольні команди. І, нарешті, свої перші ігри проведуть команди з волейболу – чоловіки зіграють проти збірної Тайваню, а жінки проти німкень. Також разом з волейболістами дебютують й футболісти. Підопічні Анатолія Бузніка зустрінуться з господарями Універсіади збірною Італії, яка напередодні обіграла мексиканців з рахунком 2:0.