Європейський баскетбольний тиждень у Житомирі

962

У Житомирі 29-30 листопада відбулися фінальні ігри Всеукраїнських змагань з баскетболу для людей з відхиленнями у розумовому розвитку в рамках Європейського тижня баскетболу 2019. Змагання пройшли за підтримали Федерації баскетболу України, Фундації Кока-Кола Україна, Фонду соціального захисту інвалідів.

На фінальний турнір до Житомира з’їхалось 9 команд з різних областей країни, які були розділені на два дивізіони, в кожному з яких, з перших ігор зав’язалася відчайдушна боротьба за перемогу. Чудовий настрій для цього створили під час офіційного відкриття виступи колективів самодіяльності Житомирщини. Також у церемонії відкриття взяв участь заступник голови КФВС МОН Володимир Артамонов, обласні депутати, представники Peace Corps Ukraine і Rotary Club.

Усі команди продемонстрували вправну безкомпромісну боротьбу і спражнє прагнення до перемоги. В результаті переможцями Всеукраїнських змагань з баскетболу СОУ серед юнаків в дивізионі “А” стали баскетболісти Донецької області, в дивізіоні “В” 1-ше місце у Волинської команди. Особлива подяка команді дівчат з Херсонької області за прагнення до перемоги та команді м. Житомир за участь у конкурсі кидків на влучність у баскетбольний кошик.

 Прес-служба КФВС МОН

 

Коментарі

коментарів