Європейський тиждень спорту-2020 в Україні відсвяткували у столиці

1164

Протягом вересня 2020 року, а саме з 12 по 30, на головній спортивній арені України НСК «Олімпійський» проходило велике святкування приурочене до Дня фізичної культури та спорту – Європейський тиждень спорту 2020 в Україні, головним координатором якого є Національний олімпійський комітет України.

Метою заходу є популяризація здорового способу життя, залучення дітей, молоді і широких верств населення до активного способу життя, фізичної активності, європейської інтеграції.

Учасниками заходу могли бути будь які національні федерації, регіональні відділення НОК, школи, ДЮСШ, спортсмени.

Впродовж двох тижнів відбувалась щодення робота спортивних майданчиків з різних видів спорту, з майстер-класами від відомих спортсменів в режимі живого спілкування або в онлайн режимі, а також в прямому ефірі на сторінках провідних атлетів в Інстаграм.

Всі бажаючі незалежно від віку, статі, статусу та рівня фізичної підготовки могли відвідати захід безкоштовно, взяти участь в майстер-класах, отримати відповіді на свої питання та поради і консультації провідних майстрів та спортсменів. 

Заходи відвідали представники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Приємно усвідомлювати, що на сьогоднішній день є небайдужі, що прагнуть до популяризації активного способу життя, сприяють розвитку різноманітних спортивних напрямків та головне – зацікавлюють і долучають до спорту молодь. Дуже корисним є живе спілкування відомих та професійних спортсменів з молоддю, з дітьми, адже цей обмін досвідом спричиняє появу на спортивній арені все більшу кількість нових спортсменів, а отже і здорову націю.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів