«Європейський тиждень спорту» відзначили на Волині

1539

В рамках «Європейського тижня спорту», за ініціативи НОК України на Волині реалізовано Всеукраїнський проект серед дітей та молоді «Do like OLYMPIAS».

Фінальний етап заходу відбувся 30 вересня у місті Луцьку на спортивно-оздоровчій базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні.

Активності, в яких взяли участь понад 300 школярів очолювали: стипендіат НОК України, бронзовий призер Чемпіонату світу зі спортивної ходьби Василина Вітовщик; старший тренер паралімпійської збірної команди з футболу, яка тричі виборола звання чемпіона та двічі ставала срібними призерами Паралімпійських ігор у Сіднеї, Афінах, Пекіні, Лондоні, Ріо-де-Жанейро, повний кавалер Ордену «За Заслуги», Ордену Ярослава Мудрого 4 і 5 ступенів, заслужений тренер України Юрій Тимофеев; майстри спорту України – двукратна Чемпіонка Світу з кікбоксингу, бронзова призерка Чемпіонату Європи з боксу Софія Неділько та бронзова призерка Чемпіонату Європи з боксу Олександра Вовченко (Федіс).

Активну участь у заході взяла і збірна команда школярів України з волейболу (д) V-16, яка віднедавна сформована на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні і планомірно готується до Чемпіонату України серед команд вищої ліги та Чемпіонату Європи з волейболу серед дівчат у віковій категорії V-16.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів