Юні борці вільного стилю з Тернопільщини взяли участь у Всеукраїнському турнірі в Рівному

325

Спортсмени з Тернопільщини взяли участь у XV-тому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат пам’яті майстра спорту тренера Володимира Кайди. Такі змагання відбулись у Рівному. Учасниками турніру стали понад двісті спортсменів.

Хороші результати показали на змаганнях юні борці вільного стилю зі Збаражчини. Так, серед хлопців перше місце посів збаражчанин Олександр Смакула (в/к 35 кг); 2 місце зайняли Юрій Ковалевський (в/к 26 кг) та Остап Худо (в/к 35 кг); треті місця у Олександра Дмитришина (в/к 29 кг) та Віталія Ткача (в/к 38 кг), 5 місце – Денис Худо (в/к 60 кг).

Серед дівчат Ангеліна Федюк із Вишнівця у ваговій категорії 30 кг стала переможницею, а її колега по команді, також вишнівчанка Таня Байда (в/к 38 кг) була п’ятою, – повідомляє тренер спортсменів Петро Король.

Ще одну медаль до скарбнички області завоювала і Настя Перхалюк. Спортсменка привезла до рідного містечка Теребовля срібну нагороду. Додамо, що Настя вперше взяла участь у змаганнях та виборола друге місце, – інформує Wrestling Terebovlia.

На Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат пам’яті майстра спорту Володимира Кайди у Рівному, окрім збаражчан, срібною медаллю відзначилась і спортсменка з Теребовлі Настя Перхалюк.

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України