Юні каратисти Миколаївщини посіли третє загальнокомандне місце на міжнародному турнірі в Румунії

752

21-22 лютого в румунському місті Орадя пройшов міжнародний турнір «Transylvania Grand Prix 2020».

В рамках цього турніру також провели чемпіонат Європи з однієї з шотокан-версій карате ESKU (European Shotokan Karate Union) – XVI. E.S.K.U. SHOTOKAN KARATE EUROPEAN CHAMPIONSHIP.

У змаганнях взяли участь близько 2000 спортсменів з 16 країн. Від Миколаївської області на турнір поїхав клуб Fortis.

Наші каратисти взяли участь практично у всіх категоріях і завоювали 34 нагороди – 12 золотих, 6 срібних і 16 бронзових.

Миколаївська область зайняла 3-е загальнокомандне місце, і це найкращий результат серед іноземних клубів, які взяли участь в цьому турнірі.

Вітаємо тренерів та бажаємо подальших перемог спортсменам!

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України