Юні «літаючі» лижники – школярі з Кременця – відзначились медалями на чемпіонатах України

70

Впродовж двох днів у Кременці, що на Тернопільщині, на комплексі лижних трамплінів, тривали чемпіонат України зі стрибків на лижах з трампліна та чемпіонат України з лижного двоборства серед юнаків та дівчат на трамплінах К-30 м, К-40 м. Учасниками змагань, які захищали спортивну честь області, стали вихованці КДЮСШ із зимових видів спорту – школярі з Кременця. «Незважаючи на не дуже сприятливі погодні умови для змагань, наші юні спортсмени показали, що росте гідна заміна старшому поколінню», – інформується на офіційний сторінці школи у соцмережах.

Так, у перший день змагань відбулися командні змагання, які закінчилися перемогами учнів школи як у стрибках на лижах з трампліна, так і в лижному двоборстві. 

Переможцем змагань в стрибках на лижах з трампліна серед юнаків стала команда в складі Павлішина Андрія та Струмінського Олександра. «Бронзова» нагорода також в учнів школи Вілівчука Сергія та Рудака Данила. Серед дівчат «золото» у Цибульської Олени.

В лижному двоборстві перше місце в команди у складі Стрільчука Ігоря, Євдокімова Станіслава, Рудака Данила та Струмінського Олександра, а третє місце у команди, в складі якої виступали Кисорець Тарас, Струмінський Олексій, Павлішин Андрій та Вілівчук Сергій. Ще одна золота нагорода у цьому виді у Цибульської Олени.

На наступний день в особистих змаганнях в стрибках на лижах з трампліна серед юнаків 2009-2010 р.н. (трамплін К-40 м) чемпіоном став Павлішин Андрій, третє місце зайняв Струмінський Олександр. 

Серед юнаків 2011 р.н. і молодших (трамплін К-30 м) «золото» виборов Євдокімов Станіслав, а срібну нагороду здобув Стрільчук Ігор. 

Серед дівчат 2010 р.н. молодших (трамплін К-30 м) чемпіонкою стала Цибульська Олена. Також Олена виступала ще й у віковій групі 2008-2009 р.н. (трамплін К-40 м) і зайняла третє місце.

В лижному двоборстві серед юнаків 2009-2010 р.н. друге місце посів Рудак Данило, третім став Павлішин Андрій.

У віковій групі 2011 р.н. і молодші серед юнаків чемпіоном став Стрільчук Ігор, срібним призером – Євдокімов Станіслав. 

Серед дівчат вікової групи 2010 р.н. і молодші перше місце зайняла Цибульська Олена, третє – Євдокімова Софія. І ще одне «срібло» у Цибульської Олени серед дівчат вікової групи 2008-2009 р.н. 

Готувала спортсменів до змагань команда тренерів школи у складі Карпця Ярослава, Стрільчука Василя, Нікіфорука Василя, Точинського Олександра, Придатко Мар’яни, Морозова Валерія.

«Ми щиро вітаємо наших учнів з успішними виступами на змаганнях і бажаємо завжди йти вперед та досягати найвищих вершин. Також хочемо привітати тренерів, без яких не було б перемог», – ідеться на сторінці школи. 

Наступні змагання, у яких візьмуть участь вихованці ОДЮСШ із зимових видів спорту –  це чемпіонати України зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства серед юніорів та юніорок, які 10-12 лютого 2023 року прийматиме смт Ворохта. 

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів