Юні спортсмени Дніпропетровщини чемпіони та призери міжнародних та всеукраїнських змагань

374

Учні Дніпропетровського фахового коледжу спорту вибороли призові місця у міжнародних та всеукраїнських змаганнях. В Польському  місті Сувалкі пройшов Міжнародний юнацький турнір MALOW YOUTH FESTIVAL (U-9, U-11, U-13, U-15) з бадмінтону, в якому взяло участь 214 спортсменів з багатьох європейських країн. Учні коледжу Тюрін Федір виборов перше місце в одиночній та друге місце в змішаній категоріях, у Седова Даніла третє місце в одиночній категорії, Рожкован Ксенія посіла третє місце в парній категорії. В Чемпіонаті України з плавання серед юнаків учні коледжу вибороли 22 нагороди різного ґатунку.

У Бельгільському місті Ломмель завершився рейтинговий міжнародний турнір з тхеквондо «Belgian Open 2023» в категорії G-2/E-2. Вихованець Дніпровської міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Даніл Хаммерман виборов срібло у ваговій категорії 59 кг серед юніорів.

В місті Полтава відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту серед школярів. В командному заліку Дніпропетровщина посіла друге місце та в особистих змаганнях школярі та школярки вибороли 19 нагород різного ґатунку.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України