Юні спортсмени-велосипедисти отримали спортивну форму від Волонтерського центру ТНПУ ім. В. Гнатюка

57

Волонтерський центр Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка 2 березня 2023 року передав Тернопільському осередку громадської організації «Федерація велосипедного спорту України» в особі Президента осередку, майстра спорту з велосипедного спорту, заслуженого працівника з фізичної культури і спорту України, начальника Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олександру БІРЮКОВУ спортивну форму для юних спортсменів-велосипедистів.

«Діти наше майбутнє і, не дивлячись на збройну агресію, ми продовжуємо готувати спортивний резерв країни, майбутніх чемпіонів та призерів Європейських та Світових першостей», – ідеться на сторінці університету у соцмережах.

«Приємно, що навіть у наш непростий час знаходяться люди, які не забувають про спорт, дбають про юних спортсменів, створюють умови, аби дітям було комфортно та зручно тренуватися. А найголовніше – увага і небайдужість людей, які розуміють, що майбутнє українського спорту «росте» саме із цих юних та перспективних дітей, що займаються спортом, незважаючи ні на що», – наголосив Олександр Бірюков.

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів