Юні тернопільські веслувальники успішно завершили спортивний сезон на чемпіонаті України в Умані

569

З одинадцятьма медалями, з яких 2 золоті, 4 срібні та 5 бронзових, повернулись тернопільські веслувальники з міста Умань Черкаської області. Там відбулися перегони чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед молоді, юніорів та юнаків. Учасниками змагань стали 477 спортсменів, які представили 20 команд областей. Тернопільщину на цьому турнірі представили вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту Тернопільської міської ради та обласної школи вищої спортивної майстерності. 

Найбільше нагород здобули Софія Юрків (ЗОШ №3) та Яна Кушнір (ЗОШ №2), які у байдарці-двійці вибороли по дві бронзові нагороди на дистанціях 200 та 500 метрів серед дівчат юнацької вікової групи. Ще по дві срібні нагороди дівчатам дісталися у складі байдарки-четвірки на 500 метрівці, де їм допомагали подруги Єлізавета Ліщина (економічний коледж ЗУНУ) та Соломія Сосновська (ТСШ №5).

Єлізавета та Соломія склали між собою конкуренцію в одномісних байдарках на 1000 метрівці. Єлізавета Ліщина завоювала золото, а Соломія Сосновська у цьому заїзді виборола бронзову медаль.

Ще одне золото здобула Ірина Марцюк (ЗОШ №13) у складі байдарки-четвірки на дистанції 500 метрів серед юніорок. Треба зазначити, що до складу екіпажу четвірки увійшли також львів’янки Софія Поцюрко та Вікторія Дячок і спортсменка з Миколаєва Катерина Гончар.

Серед спортсменів вікової категорії «Молодь» Дарія Довбня (студентка ЗУНУ) фінішувала четвертою на 1000 метрівці та п’ятою на 500 метровій дистанції в одномісній байдарці.

Федерація каное Тернопільщини дякує Збройним силам України, які захищали небо України, поки наші спортсмени виборювали нагороди чемпіонату.

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів