Юні туристи з Волині тріумфували на змаганнях у Литві

319

На території регіонального парку річки Неріс у Республіці Литва відбулися міжнародні змагання з туризму серед школярів та молоді «Кубок Жигунас –2022».

Організував та провів змагання відділ громадянської освіти, туризму та етнокультури Центру неформальної освіти учнів Литви, повідомляють на сайті Боратинської сільської ради.

У змаганнях взяли участь понад 100 учасників з Литви, України та Латвії. Нашу державу представляли юні туристи з Івано-Франківщини та Волині.

У складі команд Луцької міської федерації спортивного туризму у наймолодшій, молодшій та середній вікових групах виступали школярі Боратинської громади Костянтин Сусь, Анастасія Лінник, Анна Ткачук (Гіркополонківський ліцей), Юрій Черняк (Боратинський ліцей), Дарина Казакова, Тимофій Савонік, Володимир Повідзіон, Анна Бокова, Ангеліна Березюк, Артем Гордей, Арсен Луппов (Промінська гімназія), а також Ілля Бурда з м.Ковеля.

Програма Кубка передбачала особисті та командні змагання на дистанціях «Смуга перешкод», «Крос-похід» та особисті змагання з нічного орієнтування. На дистанції «Крос-похід» всі наші команди стали призерами: у середній віковій групі показали другий результат, а наймолодші та молодші школярі фінішували третіми.

На дистанції «Смуга перешкод» команди наймолодшої та середньої віковиї груп стали третіми. У нічному орієнтуванні перемогу у своїх вікових групах святкували Юрій Черняк та Дарина Казакова.

У загальному заліку серед команд середньої вікової групи волиняни посіли друге місце, а серед наймолодших були третіми.

Готували спортсменів до змагань Андрій Востріков, Володимир Казаков та Олександр Оришко. Безпосередньо на змаганнях юними спортсменами опікувалися Анна Климчук та Інга Бурда.

Надзвичайно приємно, що під час змагань та екскурсій по столиці Литви, українські школярі відчували неймовірну підтримку місцевої громади.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів