Юний хмельничанин виблискує на європейських тенісних кортах

457

Попри складні часи для нашої держави подільські спортсмени продовжують виборювати нагородиі та потужно представляти Україну на спортивних міжнародних аренах, тим самим демонструючи волю до перемоги!

Зокрема, в минулому місяці найкраще проявив себе юний хмельничанин – вихованець ДЮСШ №3 Нікіта Білозерцев. 18-24 липня, у чешському місті Мост, разом зі своїм напарником Павлом Бондарчуком з Івано-Франківська вибороли у парному розряді  бронзові медалі чемпіонату Європи з тенісу серед юніорів до 14 років. У змаганнях приймали участь 64 пари, де наші спортсмени зуміли впевнено перемоги своїх опонентів з Молдови, Угорщини та Словаччини і мінімально поступилися лише за вихід у фінал представникам Чехії.

Напередодні юний хмельничанин змагався і в одиночному розряді, де зумів дійти до 1/16 фіналу (всього було 128 учасників). А відтак увійшов до ТОП-32 спортсменів чемпіонату.

Згодом Нікіта Білозерцев  став срібним призером в одиночному розряді  на турнірі найвищої категорії з тенісу до 14 років, що відбувався 23-31 липня у німецькому місті Дюрен.

В змаганнях Super Category U-14х брали участь 64 найсильніших тенісисти світу, наш Нікіта впевнено подолав своїх суперників з Італії, Австрії, Чехїї, Аргентини та поступився лише у титульному поєдинку спортсмену з Кореї.

Щиро вітаємо Нікіту з такими високими досягненями та бажаємо подальших перемог. Підготувала  обдарованого спортсмена тренер-викладач Наталія Трембіцька.

За інформацією першого заступника відділення НОК України у Хмельницькій області Віктора Флентіна.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України