Юний український картингіст виборює друге місце на перегонах LeCont Trophy у Валенсії

361

Цими вихідними у Валенсії на треку Lucas Guerrero відбулися перегони на Кубок італійського виробника гуми LeCont. Ці змагання стали чудовою можливістю обкатати та згадати трек, на якому вже наступного сезону у березні відбудеться перший етап Чемпіонату Європи. Сьогодні відбувся Префінал та Фінал перегонів. 

Через поломку мотора, вчора під час Хіта, Олександр Бондарев вимушений був стартувати з останньої позиції — Р16. Але це не завадило йому продовжити боротись за перемогу. На першому колі він виходить на Р10, далі відіграє позиції та фінішує — Р7.  У Фіналі наш пілот максимально налаштувався на перемогу. Розпочинає з Р7, одразу зі старту виходить на Р4, далі боротьба, ще 2 обгони і він стає 2-м, так і фінішує.

Це перший кубок Олександра після травми. Сьогодні він перевершив себе і показав неймовірний результат. Також наш пілот отримав особливу відзнаку за визнання його зусиль та наполегливості. Дякуємо організаторам перегонів LeCont за нагороду! 

Олександр багато працював над відновленням і цей Подіум для нього дуже важливий, в першу чергу з моральної точки зору, і буде стимулювати його на подальше відновлення і повернення до лідерства у світовому картингу.  

Вітаємо юного українця Нікіту Ботте, який також виборов 2-місце у категорії Mini. 

Щиро дякуємо нашим вболівальникам за підтримку та привітання! Продовжуємо працювати на перемогу!  Тільки вперед! 

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів