З нагоди дня фізичної культури та спорту у Маріуполі пройшла низка спортивних заходів

211

Це було справжнє свято спорту та активного способу життя, адже цього року урочиста частина святкування Дня фізичної культури та спорту пройшла в найулюбленішому та популярному місці серед мешканців міста –  парку «Веселка».

Гостей чекала не лише яскрава шоу програма, а й нагородження кращих спортсменів, тренерів та функціонерів спорту, які за звітний рік стали переможцями і призерами міжнародних змагань, отримали звання заслужених тренерів України, організували іміджеві спортивні проекти, а також стали лідерами в загальному рейтингу серед всіх тренерів дитячо-юнацьких шкіл міста.

З вітальним словом до всіх учасників свята завітали депутат міської ради, голова постійної комісії з питань культури, освіти, духовного відродження, молоді та спорту Микола Трофименко та рекордсмен світу, почесний житель міста, депутат міської ради, заслужений майстер спорту Олександр Лашин. 

Після закінчення урочистої частини кожен глядач мав змогу взяти участь в запальній Зумбі або спробувати себе в заняттях йогою. Працювала локація президентської програми «Активний парк». В рамках святкування Дня фізичного працівника пройшли змагання з таких видів спорту як: баскетбол, шахи, художня гімнастика, кульова стрільба, легка атлетика, кікбоксінг, вільна боротьба та футбол.

Яскравим фінальним завершенням святкування став перший турнір серед наймолодших вихованців ДЮСШ по «Веселим стартам». Участь приймали чотири дитячо-юнацькі спортивні школи міста, всі були надзвичайно активними та спортивними. Стали переможцем і вибороли великий перехідний кубок спортсмени КДЮСШ «Прометей». 

Усі учасники та призери були відзначені медалями, грамотами, та цінними призами від Управління молоді та спорту маріупольської міської ради. Також варто відзначити в організації та проведенні святкування Дня фізичної культури та спорту представництво Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів