З нагоди ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ відбувся футбольний турнір серед команд мікрорайонів Ужгорода

368

27 серпня, на штучному майданчику спортивного комплексу “Юність” (біля тенісних кортів) з нагоди ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ відбувся футбольний турнір серед команд мікрорайонів міста Ужгород.

Участь у турнірі прийняло 12 команд (близько 80 спортсменів): “ALL CASH”, “ORBITTA”, “ПРОСПЕКТ-JUNIOR”, “АФГАНЕЦЬ”, “SOLONYNA”, “ТЕЛЬМАНА”, “ШАХТА”, “ФЛОРІДА”, “МИНАЙСЬКА”, “ПАЛАНОК”, “ПІКНИЦЯ” та “БАБАЯН”.

Згідно регламенту команди утворили 4 групи по 3 команди. Переможці підгруп виходили до стадії напівфіналу.

У першому матчі півфінальної стадії “Проспект-Junior” не залишив шансів команді “Шахта”, перемігши “у красивому стилі” з рахунком 2:0. У іншому двобої “Пікниця” легко здолала ромську команду “Тельмана” 3:0.

У матчі за 3-є місце у серії пенальті “Тельмана” перемогла “Шахту” 3:2.

Фінальний поєдинок тримав інтригу до останньої хвилини матчу (“Проспект-Junior” – “Пікниця”), в якому остаточного переможця визначила лише серія післяматчевих пенальті, де влучнішими виявилися проспектівці 4:3 (основний час – 1:1), та стали переможцями турніру.

Оргкомітетом були визначені кращі в номінаціях:

Воротар – Станіслав Бойко (“Проспект-Junior”)

Бомбардир – Андрій Прокопів (“Пікниця”)

Гравець – Юрій Заяць (“Проспект-Junior”)

На церемонії нагородження, яку проводили Михайло Молнар – начальник відділу Закарпатського обласного відділення КФС МОН України, голова Закарпатського обласного відділення Олімпійської Академії України, та Олексій Бондар – представник Закарпатського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю “ІНВАСПОРТ”, команди-призери були нагороджені почесними кубками та дипломами, гравці – грамотами та медалями різного ґатунку, а номінанти – статуетками від управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради (начальник – Ольга Василиндра) та цінними подарунками від Закарпатської філії НОК України (начальник – Іван Риляк).

Закарпатське обласне відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів