Заходи до Дня фізичної культури і спорту в Переяслав-Хмельницькому ЦПТО

1830

З 9 по 13 вересня 2019 року до Дня фізичної культури і спорту в ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» було проведено Олімпійський тиждень. Розпочався тиждень конкурсом плакатів на спортивну тематику, в якому взяли участь всі групи закладу. 

Естафету прийняли учні групи 2, які підготували кросворди на олімпійську тематику. Учні центру розв’язували їх з інтересом, за що отримували солодкі призи.

Викладач Ладік Л.В. підготувала фото-батл “Цікаві факти з Олімпу”, в ході якого учні отримали багато цікавої, нової інформації. 

У змаганнях з мініфутболу взяли участь 9 команд юнаків 1-3 курсів. Особливо хочеться відмітити команди 1 курсу, які на рівних боролися з третьокурсниками. Все ж тільки серія пенальті виявила переможця. Ним стали юнаки 17 групи (3 курс).

Збірні команди дівчат змагалися з волейболу. У запеклій боротьбі перемогу здобули дівчата 1 курсу. Переможці змагань нагороджені грамотами. 

Завершився тиждень лекцією “Олімпійські ігри від зародження до сьогодення”, яку підготувала викладач Ладік Л. В. та конкурсом знавців Олімпійських ігор. Всі учасники отримали солодкі призи.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів