Запальний BE ACTIVE DAY у Києві

245

У суботу 24 вересня на території Урбан-парку ВДНГ в рамках відзначення Європейського тижня спорту в Україні був проведений BE ACTIVE DAY за участі всіх бажаючих. Метою заходу як і щорічно є привернення уваги до необхідності і корисності занять спортом, веселою руховою активністю для гармонійного розвитку фізичних якостей особистості і  підтримки здоров’я в організмі людини будь-якого віку. 

Організаторами заходу виступили Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» та Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Захід проведено в рамках реалізації проєкту «Будь активним заради миру!».

Взяти участь у заході міг кожен бажаючий та отримати винагороди від організаторів за участь у різних майстер класах, таких як флорбол, регбі-5, фризбі та інші види спорту! Програма фізкультурно-оздоровчого заходу також включала різноманітні активності для дітей і презентації інноваційних варіативних модулів з фізичної культури від руху Junior (регбі 5, бадмінтон, флорбол, чирлідинг, гандбол, фризбі, сквош тощо), численні майстер класи від кращих фітнес інструкторів України, працювала зона йоги та реабілітації, фітнес EXPO, проводились зустрічі-лекції від опініон лідерів та провідних фахівців освітньої галузі.

Розпочався офіційно захід зі слів Андрія Боляка, заступника голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, одного з лідерів руху Junior, який побажав учасникам заходу гарного настрою й гарно провести час. Також на сцену вийшла телеведуча каналу СТБ Надія Матвєєва, яка підтримала учасників заходу й приєдналася до парних вправ.

На жаль, під час заходу почався сильний дощ. Але це не особливо збентежило учасників! Була можливість заховатися під дахом та подивитися на неймовірні виступи черліденгу або приєднатися до тренування енергійних фітнес презентерів, тренерів фітнес клубів.

Успішно розігнавши дощ запальними вправами, учасники змогли повернутися до майстер класів під відкритим небом або доєднатися до Zumba Party!

Захід відбувся дуже бадьоро! Учасники отримали масу позитивних емоцій і, сподіваємось, що всі учасники ще неодноразово повернуться до занять тим чи іншим видом спорту!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів