Запекла волейбольна боротьба завершилась на користь Тернопільського педагогічного університету

1277

Продовжуються змагання ІІІ Відкритої Універсіади Тернопільської територіальної громади серед закладів вищої освіти. Суперниками цього разу стали студенти волейболісти.

В боротьбу за перемогу цього року вступили 6 команди чоловіків, які після ігор в підгрупах зустрілись у стикових фіналах. Суперниками в малому фіналі стали команди Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського та друга команда Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Сильнішими цього року та тепер вже й бронзовими призерами Універсіади стали студенти ТНПУ №2.

Найцікавішою грою турніру став фінал між командами ТНПУ №1 та ТНЕУ №1. Ці команди вже далеко не перший рік борються за перемогу в студентській першості, перевагу в цій боротьбі протягом декількох років утримують педагоги. Але цього року обі команди заставили не на жарт понервувати своїх тренерів Олену Сопотницьку та Віктора Туркулу. Після першої партії з рахунком 25:19 лідерами стали ТНЕУ, але ТНПУ не здались і налаштувавшись змогли переломити хід гри і з рахунком 25:18 зарахувати 2 партію на свій рахунок. Вирішальною стала третя партія і тут без особливого супротиву щорічні переможці довели свій клас і вчергово студенти ТНПУ стали чемпіонами з волейболу. Дякуємо обом командам за хорошу та емоційну гру!

Команди переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та переможним кубком організаторів змагань Тернопільського обласного відділення КФВС МОН України та управління з питань сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради.