Запобігання корупції

Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками апарату КФВС МОН, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління КФВС МОН, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про виявлені факти за телефоном +38 (044) 486-62-83 або на електронну пошту kfvskontrol@gmail.com.

Звертаємо увагу, що згідно зі статтею 53 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) розгляду підлягають повідомлення про порушення вимог цього Закону, здійснені працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Інші письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство, відповідно до частини першої статті 8 Закону України «Про звернення громадян» визнаються анонімними і розгляду не підлягають.

Надана Вами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності належного реагування відповідно до вимог Закону.