Запоріжці  вибороли медалі чемпіонату Європи з важкої атлетики

515

Вихованці Запорізького Національного університету (факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму) потужно виступили на чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед молоді до 23 років у Фінляндії.

Абсолютною чемпіонкою континентальної першості стала Анастасія Манєвська. У ваговій категорії до 81 кг Анастасія виборола три золоті медалі. А саме в ривку – 98 кг, в поштовху – 127 кг, а в сумі двоборства – 225 кг. Найближчу конкурентку запоріжанка випередила на 12 кг! До того ж вона стала не лише чемпіонкою Європи, а й виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу. А крім того – встановила рекорд України в поштовху серед молоді до 23 років.

Три нагороди бронзового гатунку додав до української скарбнички ще один вихованець факультету фізичного виховання  ЗНУ Олег Ганзенко. У ваговій категорії понад 109 кг запорізький  богатир здобув три бронзові медалі — в ривку- 177 кг, в поштовху – 201 кг, і в сумі двоборства 378 кг!

Всі спортсмени тренуються під керівництвом викладача факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Запорізького національного університету Анатолія Орлова.  На чемпіонаті Європи відзначилася ще одна його вихованка, випускниця ЗНУ Ганна Панова. Спортсменка виборола мале срібло в ривку, а в сумі двоборства посіла 4 місце програвши 1 кг представниці Франції.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України