Запорізька молодь відзначилася нагородами Кубка України з веслування на коное

416

Майже півтисячі спортсменів з 21 регіону України зібралися в Умані, аби розіграти медалі першого старту вітчизняного календаря – Кубка України з веслування на байдарках і каное. Змагання відбувалися у різних вікових категоріях, а головна мета – відібрати атлетів до складу національної збірної, для участі у міжнародних стартах цього року.

Відзначилися на змаганнях і представники студентської та учнівської молоді Запорізької області. Зокрема чотири нагороди приніс команді учень 11 класу  Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови № 7 Микита Тесса.  Молодий лідер  підтвердив клас у змаганнях в каное одиночці, вигравши фінал на дистанції 1000 м. А також став переможцем Кубка України на дистанції 500 м у складі зіркової четвірки, яка торік виграла чемпіонат світу серед юніорів (Ярослав Верблюд/ Роман Гончарук/ Віталій Пристай). Крім того Микита має срібло в каное-двійці  на дистанції 500 м в парі з Романом Гончаруком, та бронзу в одиночній гонці на каное також на 500-метрівці.  Всі медалі Микита здобув в змаганнях юніорів. Тренують спортсмена — Олексій Токарєв та Євген Морозов.

Також золоту нагороду в скарбничку запорізької області приніс студент факультету фізичного виховання Класичного приватного університету Артем Четвертак. Разом зі своїм постійним напарником, волинянином Павлом Борсуком, Артем переконливо виграв фінальні змагання чоловіків у каное-двійці на дистанції 200 м. Ця нагорода стала другою для хлопців на Кубку України – також Павло і Артем мають срібло на дистанції 1000 м. Тренують Артема Четвертака Юлія Савельєва та Олексій Токарєв.

Через трагічні події 28 квітня в Умані, змагання завершилися на день раніше – було скорочено програму заключних днів. Тож запорізькі веслувальники не стартували на дистанції 5000 м, де мали хороші шанси поборотися за медалі.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України