Запорізька молодь виборола медалі на домашньому Кубку України з черлідингу

1720

Чотири комплекти нагород вибороли молоді запорізькі спортсмени на 16-му Кубку України з черлідингу, що проходив у місцевому палаці спорту «Юність». Господарі залишили вдома золото в категорії «Черденс» (хіп-хоп, соло), золото і срібло у категорії «Черденс» (хіп-хоп, дует), та бронзові медалі в категорії «Черденс» (хіп-хоп, команда).

Як розповів президент Всеукраїнської федерації черлідингу Юрій Крикун, ці змагання закрили календар національної федерації на 2020 рік, і мали на меті відібрати спортсменів до складу збірної України, яка наступного року представить Україну на чемпіонаті світу (квітень, США) та чемпіонаті Європи (червень, Італія).

Через карантинні обмеження змагання довелося проводити лише серед дорослих спортсменів, хоча заздалегідь була запланована участь спортсменів різних вікових категорій, і звісно ж Кубок України проходив без глядачів.  Позмагатися за медалі у Запоріжжя приїхали представники десяти областей. Учасники Кубка України розігрували нагороди у категоріях «черлідинг» (групові комбанації) та «черденс» («хіп-хоп», «джаз», «фрістайл»).

Вже на початку наступного року черлідинг знов повернеться у Запоріжжя – 7-9 березня в палаці спорту «Юність» заплановано чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків. 

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів