Запорізька молодь виборола п’ять нагород особистого чемпіонату України зі стрибків у воду

309

У столичному Центрі спорту «Ліко» відбувся особистий чемпіонат України зі стрибків у воду, який зібрав понад 50 спортсменів з 7 команд, які представляли: Вінницьку, Донецьку, Запорізьку, Луганську, Миколаївську, Харківську області та місто Київ.

Пишаємося виступом спортсменів Запорізької області, пори надскладні умови тренування у прифронтовому місті – постійні повітряні тривоги та обстріли обласного центру, блискуче підготувалися та вибороли п’ять медалей чемпіонату України!

Зокрема запоріжці стали чемпіонами України в індивідуальних стрибках з вишки 10 м. У чоловіків тріумфував студент НУ «Запорізька політехніка» Євген Науменко, він виграв змагання з результатом 420.30 бали. Тренер Євгена Науменка – Заслужений тренер України Журавльова Ірина Дмитрівна.

У жінок не знала собі рівних Софія Шинкаренко, вона виборола «золото» з результатом 223.05 бали.

Також Софія стала срібною призеркою змагань у міксті на вишці, в парі з харків’янином Данилом Горенко – результат пари 196.68 бали.

Крім того в активі дівчини «бронза» на трампліні 3 м, в синхронних стрибках з одноклубницею Ориною Поваляєвою, дівчата набрали 200.58 бали. Софія і Орина навчаються у школі №18,  представляють СДЮШОР «Мотор-Січ». Підготували дівчат – Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, Заслужений тренер України, Турова Тетяна Олександрівна, Заслужений тренер України – Журавльова Ірина Володимирівна.

Змагання стали фінальним етапом відбору спортсменів до команди на III Європейські ігри, що у червні прийматиме Польща. Окрім медалей турніру і чемпіонату Європи, спортсмени розіграють 4 ліцензії на Олімпійські ігри в Парижі-2024 в індивідуальних видах програми.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України